Insia

Insia

Aplikácia poisťovne Aplikácia poisťovne

Ste poisťovací sprostredkovateľ?

Stáva sa Vám, že Vám zavolá klient a potrebuje nahlásiť škodu a Vy nemôžete nájsť číslo na danú poisťovňu?

Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Nainštalujte si aplikáciu POISŤOVNE - užitočný adresár poisťovní pre sprostredkovateľov poistenia.

Aplikácia má len 156 kB, je k dispozícii na stiahnutie zdarma a nevyžaduje žiadnu registráciu. Po inštalácii je možné ju používať bez pripojenia na internet.

Čo aplikácia POISŤOVNE obsahuje?

Dôležité kontakty na všetky poisťovne stále po ruke a na jednom mieste!

Komu je určená?

Všetkým poisťovacím sprostredkovateľom v SR, nielen v sieti INSIA.

Na čo je aplikácia dobrá?

Poisťovací sprostredkovateľ pošle jednoducho svojmu klientovi číslo na nahlásenie škody alebo asistenčnú službu poisťovne.

Aplikácia „Poisťovne“ pomôže sprostredkovateľom pri zlepšení služieb ich klientom. Klient často v prípade škody volá svojmu poradcovi a nevie, ako presne postupovať a na aké číslo nahlásiť škodu.

Sprostredkovateľ má vďaka aplikácii všetky potrebné čísla na jednom mieste a pomocou aplikácie príslušný kontakt jednoducho odošle klientovi SMS správou.

Reagujeme na potreby všetkých maklérov na trhu!

Logo - Insia - Insurance, Intelligence and Assistance

Sieť poisťovacích a finančných sprostredkovateľov INSIA sa intenzívne venuje vývoju aplikácií pre mobilné telefóny. V nedávnej dobe spustila do skúšobnej prevádzky aj Android verziu svojho unikátneho systému YETI, určeného predovšetkým na jednoduchú a efektívnu prácu poisťovacích a finančných sprostredkovateľov. INSIA tak reaguje nielen na potreby svojich sprostredkovateľov, ale aj všetkých ostatných sprostredkovateľov na slovenskom trhu.

Svojim členom INSIA poskytuje zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti a vytvára tie najlepšie podmienky pre ich rozvoj. Neurčujeme výkony, neskrývame provízie, zaručujeme samostatnosť v rozhodovaní.

Kontaktujte nás

Mgr. Monika Vlčková

Mgr. Monika Vlčková
Manažérka rozvoja siete
monika.vlckova@insia.com

Tel.: +421 0907 351 881