\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA SK posilňuje tím manažmentu

INSIA SK posilňuje tím manažmentu

21. Januára 2019 | Rubriky: Aktuality | Blog

INSIA SK posilňuje tím manažmentu

Do nového roku 2019 prichádza spoločnosť INSIA SK  s.r.o. s personálnou posilou tímu manažmentu INSIA SK s.r.o. Na pozíciu druhého konateľa a odborného garanta bol vymenovaný Ing. Zdenko Banci, ktorý pôsobí na finančnom trhu už od roku 2000 najmä na výkonných a manažérskych pozíciách vo finančných inštitúciách i v maklérskych spoločnostiach. Cieľom je najmä zabezpečiť súlad s novelizáciou legislatívy na Slovensku a plniť požiadavky kladené dohľadom NBS.

V dôsledku rastu maklérskej siete INSIA SK s.r.o. sa rozhodla pražská centrála posilniť úspešný tím na Slovensku a tým zefektívniť organizačné a komunikačné procesy pri realizácii požiadaviek na podporu sieťových maklérov (PFA).

Ing. Zdenko Banci vyštudoval Technickú univerzitu v Bratislave, svoje znalosti a zručnosti rozšíril absolvovaním 4-semestrálneho manažérskeho kurzu komplexného vzdelávania interných audítorov pod záštitou Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Je členom odbornej poroty súťaže finančných produktov Zlatá Minca. Od roku 2010 uplatňuje svoje bohaté praktické skúsenosti najmä pri výkone funkcie Odborný garant (predtým Vedúci zamestnanec) u samostatného finančného agenta v legislatívnych podmienkach slovenského finančného trhu. Spĺňa zákonné podmienky na odbornosť pre vyšší stupeň odbornej spôsobilosti pre všetkých 6 sektorov finančného trhu a aktívne sa zúčastňuje odborných podujatí stavovských asociácií a inštitútov. 

Víziou pre INSIA je garancia profesionality, znalostí a špičkového servisu poskytovaného klientom v oblasti poistenia, úverov, hypoték a dôchodkového zabezpečenia. V roku 2022 chce dosiahnuť počtu 2022 obchodných partnerov, obrat 1,5 mld CZK a byť trvale rešpektovaným partnerom spolupracujúcich finančných inštitúcií, ktorý stabilne poskytuje špičkový servis a zázemie. Svoju kvalitu chce dlhodobo preukazovať udržaním pozície medzi TOP 5 maklérmi v hodnotení finančných inštitúcií.

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym sprostredkovateľom. 1700 certifikovaných odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. INSIA začala na českom trhu v roku 1992, na slovenskom trhu pôsobí od roku 2005 a od roku 2011 je súčasťou koncernu Marsh & McLennan Companies, top medzinárodnej spoločnosti s ročnými príjmami presahujúcimi 14 miliárd dolárov. Toto strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability. Aj vďaka tomu je rešpektovaným partnerom na finančnom trhu.

 

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn