iOS Developer

ÚvodO INSIAVoľné pozície v INSIAiOS Developer

iOS Developer

Staň sa súčasťou tímu v jednej z najväčších spoločností na poistnom trhu. Pracuj spolu s nami na centrále INSIA, a.s., v príjemnom prostredí moderných kancelárií na Flóre. Spoločne pracujeme pre jednu z najväčších sietí poisťovacích maklérov v ČR a SR, ktorí našim klientom poskytujú poradenstvo už vyše 25 rokov. Naše úspechy sú založené na vedomostiach a odbornosti našich zamestnancov, o ktorých sa náležite staráme.


Koho hľadáme?

V prvom rade hľadáme niekoho, kto nám pomôže začať. Sme spoločnosť, ktorá tvorí najväčší systém pre poistných a finančných profesionálov. Všetko si vyvíjame interne a hlavne je všetko len pre interných zákazníkov = žiadne dohadovanie s klientom. Pokiaľ teda máš rád/a prácu, v ktorej každý týždeň nerobíš na novom projekte a radšej veciam rozumieš do hĺbky, potom hľadáme teba.


Hľadáme niekoho, kto už niečo naprogramoval a má nejaké skúsenosti. Na oplátku ti dáme voľnú ruku vo vývoji a nebudeme ťa obmedzovať. S mobilným vývojom síce máme skúsenosti, ale ty budeš hlavná osoba, ktorá rozhodne o použitých technológiách a postupoch. Veríme, že natívne aplikácie vedia viac, než rôzne frameworky, takže to je snáď jediná podmienka.Na čo sa u nás môžeš tešiť?

  • Samostatnú prácu na dlhodobých projektoch
  • Budeš súčasťou tímu vyvíjajúceho len pre interných zákazníkov, ktorý vždy používa najmodernejšie technológie a postupy
  • Možnosť skutočne veci ovplyvniťČo využiješ pri svojej práci?

  • Ovládanie vývoja pre mobilnú platformu
  • Skúsenosti s restful API
  • Komunikatívnosť a zrozumiteľné vyjadrenie svojich myšlienok
  • Analytické myslenie
  • Znalosť AJ na úrovni čítania dokumentácieMožnosť nástupu

- Ihneď, ale ani neskorší nástup nie je problém


Životopis, fotografia, motivačný list a informácie, ktoré v týchto dokumentoch uvediete alebo nám inak poskytnete, spracujeme pre účely vykonania výberového konania na uvedenú pozíciu. Po ukončení výberového konania vaše údaje zmažeme bez zbytočného odkladu, prípadne ich použijeme pre dohodnutie pracovnej zmluvy. Ďalšie informácie o spracovaní osobných údajov v INSIA nájdete na www.insia.sk/o-insia/ochrana-osobnych-udajov Kontakt:

INSIA a.s.
Vendula Ekrtová
Vinohradská 151, 130 00 Praha 3
E-mail: ekrtova@insiaoffice.cz

Získajte aktuálne novinky z blogu

Váš e-mail

Maklér vo vašom okolí