\

ÚvodPoistenie firiemPoistenie zamestnancov

Poistenie zamestnancov

Rôzne druhy poistenia možno s výhodou využiť ako benefity pre zamestnancov vašej firmy. Skupinové poistenie rizikového typu možno zase pre zamestnancov dohodnúť s veľkou zľavou vďaka úspore administratívy poisťovne oproti individuálne uzavieranému poisteniu.

Životné poistenie s príspevkom zamestnávateľa

Moderné flexibilné produkty životného poistenia, ktoré presne zodpovedajú daňovému zvýhodneniu u zamestnávateľa aj zamestnanca, sú častým nástrojom motivácie a stabilizácie zamestnancov. Pre svoju ekonomickú výhodnosť je príspevok zamestnávateľa na toto poistenie medzi firmami veľmi obľúbený ako súčasť programu zamestnaneckých výhod.

Využite aj vo vašej firme zamestnanecký program životného poistenia s príspevkom zamestnávateľa a nechajte si u špecialistov na zamestnanecké programy v INSIA spočítať daňové úspory firmy a zamestnancov v porovnaní s bežne platenou mzdou.

Skupinové úrazové poistenie

Výhodou skupinového úrazového poistenia zamestnancov firmy je predovšetkým výrazne nižšia cena poistenia vďaka veľkému zjednodušeniu administratívy pre poisťovňu, a tým aj zníženie administratívnych nákladov. Poistenie môže byť v platnosti len počas výkonu pracovnej činnosti alebo na 24 h denne, čím firma poskytuje zamestnancom ďalšiu výhodu. Poistné zmluvy sa uzatvárajú individuálne, a preto môžu byť jednotlivé zložky úrazového poistenia nastavené úplne podľa požiadaviek klienta.

 

Ak máte záujem o komplexné poradenstvo v oblasti firemného poistenia, nájdite si najbližšieho makléra INSIA.

bublina zeptejte se na web sk

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn