ÚvodO INSIAAktuality10 rokov INSIA na Slovensku

10 rokov INSIA na Slovensku

7. Júna 2016 | Rubriky: Aktuality

Pred 10 rokmi vstúpili do siete INSIA a stali sa tak "zakladajúcimi členmi" slovenskej siete INSIA. Dnes, po 10 rokoch spolupráce, sme sa ich opýtali ako prestup do siete INSIA vnímali a či splnil ich očakávania? Ako hodnotia dlhoročné partnerstvo v sieti INSIA?

Svoje 10 ročné výročie v INSIA oslavujú tieto spoločnosti: INSIA Delman s.r.o., INSIA IPB s.r.o., O.Z.I. spol. s r.o. a Periculi s.r.o.

 

Na Slovensku ste boli jedni z prvých členov, nemali ste obavy
vstúpiť do INSIA?

Po troch návštevách v Prahe a šiestich stranách papiera zodpovedaných otázok týkajúcich sa princípov fungovania siete INSIA, som vedel, že jednám s majiteľmi, ktorí vedia čo chcú a ich hodnoty sa zhodujú s mojimi hodnotami, princípmi a požiadavkami na korektnú spoluprácu. Takže nie.

Vladimír Matuščin,  společnost INSIA Delman s.r.o.

 

V čom vnímate najväčšie pozitíva v spolupráci?

Je to hlavne od začiatku prístup k systému YETI, kde ešte stále objavujeme jeho rozsiahle možnosti pre prácu s klientmi a pre riadenie spoločnosti. V neposlednom rade je to aj ponechanie výraznej samostatnosti v každodennej práci a rozhodovaní. INSIA mi zabezpečila zmluvné partnerstvo so všetkými finančnými spoločnosťami na slovenskom trhu a tým nám umožnila rozvoj na finančnom trhu vo všetkých segmentoch sprostredkovania finančných služieb pre našich klientov. Vyžadovalo by veľa času získať všetky zmluvné dohody ako samostatný finančný agent.

Michal Ivan, spoločnosť INSIA IPB s.r.o

 

Čo Vám partnerstvo v sieti INSIA prinieslo?

Predovšetkým to, že sa nemusím venovať sledovaniu legislatívnych zmien, ktoré sú niekedy nepriehľadné. K povinnostiam, ktoré z nich vyplývajú, dostanem zodpovedný a spoľahlivý komentár.  Skutočne oceňujem technické pomôcky a vychytávky, ktoré mám ako člen siete k dispozícii. Skvelým prínosom, je kontakt s mnohými kolegami a zdieľanie odborných poznatkov a skúseností.

Ing. Libuše Chiara Hladeková, O.Z.I. spol. s r.o.

 

Čo by ste odkázali tým, ktorí s prestupom do INSIA váhajú?

Nech neváhajú. Majú doriešenú všetku potrebnú administratívu a legislatívu. Ďalej aj vyššie provízie dojednané vo veľa poisťovniach. Tie ja,  ako malá firma  nemám šancu dosiahnuť, tak  aby som sa dostal na úroveň INSIA.

Miloš Kovalčík, spoločnosť Periculi s.r.o.

 

Ďakujeme za rozhovor a prajeme Vám do ďalšej dekády v INSIA veľa šťastia!

 

Hubert Suško

Specialista marketingu

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web