ÚvodO INSIA

O INSIA

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym maklérom. 1700 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. Na slovenskom trhu INSIA pôsobí od roku 2005.

Našim klientom zabezpečujeme veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia a hypoték. Vďaka skúsenostiam a odbornosti sme schopní nájsť vždy to správne riešenie pre každého klienta. Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás základnou hodnotou.

INSIA & MARSH

Strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability. Sme tak rešpektovaným partnerom na finančnom trhu.

Poslanie INSIA

Pre všetko, čo je pred Vami.                                                                                                                               Inšpirujeme sa každým dňom, ctíme Vaše potreby a s radosťou robíme veci, ktoré majú zmysel. Chceme byť súčasťou Vašej šťastnej budúcnosti.

Výsledky hovoria za nás...

  • prvá a najväčšia sieť v strednej a východnej Európe
  • 1700 členov siete
  • 30 rokov skúseností na trhu
  •  8 rokov v rade jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe
    (Deloitte Technology Fast 50)

 

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web