ÚvodO INSIA

O INSIA

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym maklérom. 1600 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa.

Na českom trhu INSIA pôsobí od roku 1992. Na slovenskom trhu INSIA pôsobí od roku 2005. V rokoch 2011 až 2022 bola INSIA súčasťou MARSH, popredného svetového poisťovacieho makléra. Od novembra 2022 je INSIA súčasťou skupiny UNILINK S.A.

Našim klientom zabezpečujeme veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia a hypoték. Vďaka skúsenostiam a odbornosti sme schopní nájsť vždy to správne riešenie pre každého klienta. Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás základnou hodnotou.

Poslanie INSIA

Pre všetko, čo je pred Vami.                                                                                                                               Inšpirujeme sa každým dňom, ctíme Vaše potreby a s radosťou robíme veci, ktoré majú zmysel. Chceme byť súčasťou Vašej šťastnej budúcnosti.

Výsledky hovoria za nás...

  • prvá a najväčšia sieť v strednej a východnej Európe
  • 1600 členov siete
  • 30 rokov skúseností na trhu
  •  8 rokov v rade jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe
    (Deloitte Technology Fast 50)

 

 

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web