\

ÚvodSpolupráca

Spolupráca

Ste profesionálny poisťovací maklér pre firmy, špecialista na životné poistenie alebo odborník na hypotéky a spotrebiteľské úvery?

Spojte se s INSIA - sme spoľahlivý partner pre dlhodobú spoluprácu!

Staňte sa Koordinátorom

spolupracekoordinator

Koordinátor je maklérska firma (SZČO alebo s.r.o.) 

Máte samostatnú regionálnu maklérsku poisťovaciu firmu (SFA), ktorá sa potýka s novými povinnosťami podľa zákona o distribúcii poistenia a nedostatočnou podporou poisťovní?

Ste manažér s vlastným obchodným tímom a kanceláriou, ktorý hľadá samostatnosť a nechce už plniť nezmyselné plány a obhajovať skupinové body či provízne pozície?

Máte dlhoročné skúsenosti ako špecialista v internej sieti finančnej inštitúcie (VFA) a chcete sa spoločne so svojimi kolegami postaviť na vlastné nohy a mať pre klientov širokú ponuku z celého trhu?

ČO ZÍSKAM AKO KOORDINÁTOR V INSIA?

 

Staňte se Obchodníkom

spolupraceobchodnik

Obchodník je samostatný poisťovací alebo úverový špecialista.

Pôsobíte v maklérskej poisťovacej firme so zameraním na firemný či občiansky majetok a vaše súčasné pracovné podmienky vás neuspokojujú?

Budujete si úspešnú kariéru ako finančný poradca vo veľkej firme, ale vaše ohodnotenie nezodpovedá odvedenej práci?

Necítite sa ako skúsený poisťovací či úverový špecialista vo finančnej inštitúcii slobodne a hľadáte pre vašich klientov na trhu lepšie riešenie, než máte teraz k dispozícii?

Ste čerstvo po škole, bez veľkých skúseností ale chcete si slobodne riadiť pracovný čas a dostať skvele zaplatené za kvalitnú prácu?

AKÉ SÚ PODMIENKY PRE OBCHODNÍKA V INSIA?

 

Údaje, ktoré zadáte do kontaktného formulára, budú využité na spracovanie odpovedi a môžu byť využité na následné kontaktovanie s ponukou obchodnej spolupráce. Prečítajte si naše zásady spracovania osobných údajov.

Pozn.: položky označené * sú povinné.

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn