ÚvodO INSIAINSIA pomáha

INSIA pomáha

Neoddeliteľnou súčasťou aktivít INSIA SK je podpora tých, ktorí našu pomoc potrebujú. Vyberáme také projekty, ktoré pomáhajú nielen širokej verejnosti, ale aj konkrétnym osobám.

Spoločné dobrovoľníctva INSIA a MARSH

Investovanie do projektov prospešných verejnosti je pre spoločnosti pôsobiace pod jednotnou značkou MMC, Marsh McLeenan Companies, veľmi dôležité. INSIA aj Marsh sa aktívne zapájajú do spoločensky zodpovedných projektov.

Pomáhame deťom na diaľku

V roku 2007 sme sa zapojili do projektu adopcie na diaľku a od tej doby sponzorujeme štyri krásne deti z chudobných rodín v Indii a Afrike. Cieľom je predovšetkým sprostredkovať im prístup k vzdelaniu. Vzdelanie nie je totiž v týchto krajinách samozrejmosťou, tak ako u nás. Platí sa a deti i rodičia si našu pomoc veľmi vážia.

Našimi adoptívnymi deťmi sú 18tnásť  ročný chlapec menom Kiran, 18násť ročné dievčatko Suvartha, 18tnásť  ročný chlapec Isaac a 13 ročná Nipha. Odmenou nám sú ich úspechy v škole a radosť z toho, že sa môžu učiť novým veciam. Na Vianoce a Veľká noc nás vždy potešia  milým listom s obrázkom, o ktoré sa s vami radi podelíme.

   Kiran               Suvartha                  Isaac                 Nipha

KiranSuvartha_2015IsaacNipha_2015

 

Spoločne pomáháme

V roku 2018 sme na jubilejnom 10. ročníku konferencie INSIAFEST pre členov siete INSIA získali v tombole rekordný výťažok. Partneri siete mali možnosť nominovať príbehy ľudí, ktorí si zaslúžia pomoc. Priamo na konferencii potom hlasovali a určili víťaza. Urobili sme dobrú vec a pomohli tým, ktorí to potrebujú.

Za Českú republiku zvíťazil príbeh združenia Psí Štěstí. Šek si prevzala zástupkyňa spolku Míša spoločne s fenkou Lulu, ktorá čaká na adopciu, a to priamo na centrále INSIA v Prahe. Za Slovenskú republiku vyhralo nadané, skromné dievča Romana Halušková, ktorá si prebrala cenu v kancelárii slovenského partnera Vladimíra Matuščina.


vybralijsme romanahaluskova

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web