ÚvodO INSIAINSIA pomáha

INSIA pomáha

Neoddeliteľnou súčasťou aktivít INSIA SK je podpora tých, ktorí našu pomoc potrebujú. Vyberáme také projekty, ktoré pomáhajú nielen širokej verejnosti, ale aj konkrétnym osobám.

Spoločné dobrovoľníctva INSIA a MARSH

Investovanie do projektov prospešných verejnosti je pre spoločnosti pôsobiace pod jednotnou značkou MMC, Marsh McLeenan Companies, veľmi dôležité. INSIA aj Marsh sa aktívne zapájajú do spoločensky zodpovedných projektov.

Pomáhame deťom na diaľku

V roku 2007 sme sa zapojili do projektu adopcie na diaľku a od tej doby sponzorujeme štyri krásne deti z chudobných rodín v Indii a Afrike. Cieľom je predovšetkým sprostredkovať im prístup k vzdelaniu. Vzdelanie nie je totiž v týchto krajinách samozrejmosťou, tak ako u nás. Platí sa a deti i rodičia si našu pomoc veľmi vážia.

Našimi adoptívnymi deťmi sú 18tnásť  ročný chlapec menom Kiran, 18násť ročné dievčatko Suvartha, 18tnásť  ročný chlapec Isaac a 13 ročná Nipha. Odmenou nám sú ich úspechy v škole a radosť z toho, že sa môžu učiť novým veciam. Na Vianoce a Veľká noc nás vždy potešia  milým listom s obrázkom, o ktoré sa s vami radi podelíme.

   Kiran               Suvartha                  Isaac                 Nipha

KiranSuvartha_2015IsaacNipha_2015

 

 

Získajte aktuálne novinky z blogu

Váš e-mail

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac