ÚvodO INSIAAktuality357 nových partnerov INSIA v roku 2010

357 nových partnerov INSIA v roku 2010

20. Januára 2011 | Rubriky: Aktuality

Ku koncu roka 2010 mala sieť poisťovacích maklérov INSIA už 885 členov. To predstavuje 357 nových partnerov a medziročný nárast o 68 %.

V minulom roku INSIA spustila novú verziu unikátneho informačneho systému YETI NG, vďaka ktorému môžu jednotliví členovia siete, fungujúci ako samostatné maklérske firmy, využívať najmodernejšie informačné technológie v prospech svojich klientov. Nový systém s modernou architektúrou má takisto výrazne väčšiu kapacitu a INSIA je tak pripravená na ďalší nárast počtu členov.

S novým systémom je tak INSIA pripravená na budúci, rovnako dynamický rast výkonov, za ktorý bola už päťkrát po sebe ocenená v súťaži Deloitte Technology FAST50CEE, ako jedna z 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe. 

Z hľadiska nových záujemcov o vstup do INSIA sú prevažujúcimi dôvodmi na vstup najmä pozícia siete INSIA na trhu a komplexné riešenie centra zdieľaných služieb založené na najmodernejšej technológii YETI NG.  Ing. Petr Musil, z firmy MCBM Advisors s.r.o., jeden z nových členov siete INSIA k tomu povedal: „Naše rozhodovanie o vstupe do INSIA bolo pomerne rýchle. Keď nám koordinátorka siete sl. Klára Capoušková predviedla systém YETI NG a vysvetlila systém spolupráce v sieti INSIA, uvedomili sme si, že práve taký systém práce nám vyhovuje. Chceme byť samostatní, naplno sa venovať svojim klientom a pritom mať k dispozícii špičkový informačný systém a zázemie veľkej firmy“

Petr Marek, predseda predstavenstva INSIA a.s., k tomu doplnil „YETI NG predstavuje pre maklérov v INSIA skutočne vstup do novej generácie informačných technológií, na základe ktorých budeme môcť rozvíjať ďalšie služby na podporu obchodu našich členov.“

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web