ÚvodO INSIAAktuality7 rokov v rebríčku najrýchlejšie rastúcich? Iba INSIA!

7 rokov v rebríčku najrýchlejšie rastúcich? Iba INSIA!

29. Októbra 2012 | Rubriky: Aktuality

Deloitte, medzinárodná audítorská a poradenská spoločnosť, zverejnila minulý týždeň výsledky každoročnej prestížnej súťaže Technology FAST50CE, v ktorej INSIA bola zvolená jednou zo 192 najinovativnejších európskych podnikateľských projektov z 28 zemí a spolu so spoločnosťami ako Plzeňský prazdroj a Škoda auto naďalej reprezentuje Českú republiku.

Za posledných 5 rokov dosiahla INSIA celkový rast tržieb 375 % a umiestila sa vďaka svojmu unikátnemu modelu slobodného prostredia pre sprostredkovateľov poistenia a programu YETI medzi 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v celej strednej Európe. Veľkým úspechom je nielen výška rastu, ale predovšetkým skutočnosť, že INSIA je jedna z dvoch stredoeurópskych spoločností, ktoré sa v rebríčku umiestnili rekordných sedem rokov za sebou.

Výkonná riaditeľka, Mgr. Petra Fenclová, komentovala výsledky slovami: „Veľmi si ceníme opätovné obhájenie pozície v TOP 50. Výsledok pre nás už siedmeho ročníka je potvrdením správnosti filozofie INSIA. Dynamický rozvoj a rast siete ide ruku v ruke s rastúcim záujmom o vstup do siete INSIA. Našim partnerom poskytujeme na trhu jedinečný koncept synergie slobodného podnikania a podpory centrály."

INSIA, ktorá v tomto roku vstúpila aj na ďalšie európske trhy, dosiahla ďalší medzinárodnýúspech. Dostala nomináciu do druhého kola prestížnej súťaže European Business Awards a bola nominovaná medzi národnými finalistami. Vyhodnotenie európskej súťaže podnikateľov sa takisto blíži a prebehne už tento týždeň.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web