\

ÚvodO INSIAAktuality7 rokov v rebríčku najrýchlejšie rastúcich? Iba INSIA!

7 rokov v rebríčku najrýchlejšie rastúcich? Iba INSIA!

29. Októbra 2012 | Rubriky: Aktuality

Deloitte, medzinárodná audítorská a poradenská spoločnosť, zverejnila minulý týždeň výsledky každoročnej prestížnej súťaže Technology FAST50CE, v ktorej INSIA bola zvolená jednou zo 192 najinovativnejších európskych podnikateľských projektov z 28 zemí a spolu so spoločnosťami ako Plzeňský prazdroj a Škoda auto naďalej reprezentuje Českú republiku.

Za posledných 5 rokov dosiahla INSIA celkový rast tržieb 375 % a umiestila sa vďaka svojmu unikátnemu modelu slobodného prostredia pre sprostredkovateľov poistenia a programu YETI medzi 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v celej strednej Európe. Veľkým úspechom je nielen výška rastu, ale predovšetkým skutočnosť, že INSIA je jedna z dvoch stredoeurópskych spoločností, ktoré sa v rebríčku umiestnili rekordných sedem rokov za sebou.

Výkonná riaditeľka, Mgr. Petra Fenclová, komentovala výsledky slovami: „Veľmi si ceníme opätovné obhájenie pozície v TOP 50. Výsledok pre nás už siedmeho ročníka je potvrdením správnosti filozofie INSIA. Dynamický rozvoj a rast siete ide ruku v ruke s rastúcim záujmom o vstup do siete INSIA. Našim partnerom poskytujeme na trhu jedinečný koncept synergie slobodného podnikania a podpory centrály."

INSIA, ktorá v tomto roku vstúpila aj na ďalšie európske trhy, dosiahla ďalší medzinárodnýúspech. Dostala nomináciu do druhého kola prestížnej súťaže European Business Awards a bola nominovaná medzi národnými finalistami. Vyhodnotenie európskej súťaže podnikateľov sa takisto blíži a prebehne už tento týždeň.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn