ÚvodO INSIAAktualityAko prebiehal tohtoročný INSIAFEST 2017

Ako prebiehal tohtoročný INSIAFEST 2017

4. December 2017 | Rubriky: Aktuality

V dňoch 19. - 20. októbra 2017 sa uskutočnil už 9. ročník INSIAFESTu, ktorý prebehol  v duchu osláv 25. výročia založenia spoločnosti INSIA a.s. Tento ročník sa výnimočne uskutočnil v Prahe v TOP Hoteli. 

Hlavné motto bolo: „Spoločne na vrchol“.

Oba dva dni priniesli veľa pozitívnych emócií, priateľských stretnutí a odborných informácií, ktoré mohli účastníci INSIAFESTu načerpať na zaujímavých prednáškach.

Motto INSIAFESTU

Celkovo sa INSIAFESTu zúčastnilo 213 členov siete INSIA z Čiech a Slovenska a tiež veľký počet zástupcov obchodných partnerov. Generálnym partnerom konferencie bola Generali Pojišťovna a.s. a Generali Poisťovňa a.s.

INSIAFEST zahájil Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s. Vo svojej prezentácii zhodnotil úspešné pôsobenie spoločnosti INSIA a.s. na trhu a predstavil novinky v aplikácii Yeti Mobile a aj nový produkt spoločnosti INSIA - Pojištěná faktura pre podnikateľov, ktorý je revolučným produktom na našom trhu.

Účastníkov INSIAFESTu pozdravil aj predstaviteľ MARSH Lukas Herrmanns, CEO, MARSH Central & Eastern Europe.

INSIA a.s & Generali CZ-SK  INSIAFEST zahájil Ing. Ivan Špirakus  Lukas Waldemar Hermanns, CEO, MARSH Central & Eastern Europe  

V rámci INSIAFESTu vystúpili so svojimi prezentáciami aj zástupcovia generálneho partnera, pán Pavel Mencl, generálny riaditeľ Generali Pojišťovny a.s. v Českej republike a pani Dagmar Hladíková, riaditeľka podpory maklérov.

Za slovenskú Generali Poisťovňu a.s. vystúpil pán Juraj Jurčík, námestník generálneho riaditeľa obchodu.

NSIAFEST 2017 - Pavel Mencl  INSIAFEST 2017 - Dagmar Hladíková  INSIAFEST 2017 - Juraj Jurčík  

Pútavým spestrením dopoludňajšieho programu bola prednáška pani Soni Boštíkovejúspešnej českej horolezkyne. Tá účastníkom konferencie rozprávala o svojich začiatkoch horolezecké kariéry, ktorú začala už na vysokej škole. Pútavou časťou prednášky bola aj časť o expedíciách, ktorých sa Soňa Boštíková zúčastnila. Napr. jej prvá expedícia a pokus o výstup na vrchol Pumori (7 165 m. n. m.) na jeseň roku 1995.

Prednáška tejto neskutočne silnej ženy bola pre všetkých účastníkov zaujímavá a pre niektoré aj dojímavá.

INSIAFEST 2017 - Soňa Boštíková  Soňa Boštíková a Ivan Špirakus  

Po obedovej pauze nasledovala ďalšia pútavá prednáška Ing. Ivana Špirakusa. V jej úvode sa všetci účastníci v konferenčnej sále symbolicky pripli k jednému lanu pomocou karabín, ktoré dostal každý účastník konferencie pri registrácii. Všetci tak boli súčasťou jednej veľkej rodiny INSIA a mohli cítiť súdržnosť, jednotu a pocit spolupatričnosti, že všetci musíme ťahať za jeden povraz, aby sme sa spoločne dostali na vrchol.

V popoludňajších hodinách nasledovali bloky odborných prednášok na zaujímavé témyktoré pokračovali aj počas piatkového dopoludnia. V rámci prednášok sa mohli účastníci dozvedieť užitočné rady a tipy ako napr. využitie sociálnych sietí pre svoje podnikanie, alebo mohli zdielať svoje skúsenosti a užitočné informácie s TOP obchodnými partnermi.

Príjemným ukončením dňa bol slávnostný večer spojený s oslavou 25. výročia založenia spoločnosti INSIA a.s. 

 INSIAFEST 2017  INSIAFEST 2017  INSIAFEST 2017  


Po slavnostnom zahájení a večeri nastal čas pre každoročnú tombolu, ktorá aj tento rok bola veľmi bohatá a podarilo sa vybrať rekordných 40 000 Kč. Výťažok z tomboly bude použitý ako každý rok na podporu projektu „Adopce na dálku." Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tomboly a prispeli tak na dobrú vec.

Oslavy výročia 25 rokov mohli pokračovať, a keďže k správnej oslave patrí tiež torta, nechýbal ani na našej oslave.

Do ďalších 25 rokov prajeme veľa úspechov a držme sa motta "Spoločne na vrchol".

Ďakujeme všetkým zúčastneným za výbornú atmosféru a tešíme sa na INSIAFEST 2018!

 

Vaša INSIA 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web