ÚvodO INSIAAktualityBleskové provízie v INSIA garantuje neúnavný robot!

Bleskové provízie v INSIA garantuje neúnavný robot!

4. Marca 2013 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích a hypotekárnych sprostredkovateľov v strednej a východnej Európe, ešte viac zrýchlila a zefektívnila vyplácanie provízií členom siete. Vďaka robotickému párovaniu provízií sú provízie členov siete INSIA dohľadané prakticky okamžite!

Ing. Jana Gromanová, finančná riaditeľka INSIA, tento úspech komentuje: „Uvedomujeme si, že rýchlo a správne vyplatené provízie sú pre našich partnerov zásadné. Nasadenie robota vysporiadania provízií zásadne zrýchli a zjednoduší preplatenie provízií našim členom. Vďaka tejto technológii, ktorá je na našom trhu jedinečná, môžeme partnerom siete INSIA garantovať maximálny objem preplatených provízií v každom výplatnom termíne.“

Ako to vlastne funguje? Robot neustále, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, prechádza databázu zmlúv preplatených klientov v poisťovni a porovnáva ju s údajmi o zmluve, ktoré si vedie sprostredkovateľ. V prípade, že robot s dostatočnou istotou vyhodnotí zhodu údajov, pripraví sám províziu na výplatu obchodníkovi.

Robotické vysporiadanie provízií v INSIA bolo nasadené pre všetky hlavné poisťovne a banky súčasne vo všetkých krajinách, kde INSIA pôsobí. V priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov bude nasadené pre všetkých ostatných dodávateľoch.

Úspech siete INSIA a tiež záujem zo strán nových partnerov spočíva v jedinečnom koncepte slobodného prostredia. Víziou majiteľov a zakladateľov siete INSIA je vytvoriť ideálne podmienky pre obchodníkov v poisťovníctve a zároveň im nechať slobodu podnikania. Všetci partneri INSIA zostávajú po vstupe slobodní a úplne nezávislí. Vďaka servisu špecializovaných oddelení centrály majú členovia siete INSIA voľné ruky a môžu sa tak viac starať o svojich klientov.

Za dynamický rast a vývoj vlastného on-line softvéru pre prácu maklérov YETI sa INSIA už siedmykrát za sebou umiestila v prestížnom rebríčku audítorskej spoločnosti Deloitte medzi 50 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami. Expanziu potvrdilo otvorenie ďalších 3 zastúpení v EÚ, a to v Poľsku, Maďarsku a Taliansku. Stratégia medzinárodného rastu INSIA bola v roku 2013 ocenená v súťaži European Business Awards udelením titulu Ruban d´Honour a zaradením medzi 10 najlepších firiem v Európe.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web