ÚvodO INSIAAktualityČo sa upieklo na 4. výročnej konferencii INSIA?

Čo sa upieklo na 4. výročnej konferencii INSIA?

21. Novembra 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe, v októbri usporiadala pre svojich členov už štvrtý ročník dvojdennej odbornej konferencie INSIAFEST.

INSIAFEST, každoročné výročné stretnutie členov siete INSIA, tento rok prebehlo v dňoch 18. – 19. októbra v NH Congress hoteli v Olomouci. Na dvojdennej konferencii sa zúčastnilo 230 účastníkov, českým partnerom štvrtého ročníka bola už druhýkrát Česká pojišťovna a.s. a slovenským ČSOB poisťovňa a.s.

Po oficiálnom zahájení sa účastníci presunuli do jednotlivých konferenčných sál, v ktorých prebiehala odborná časť programu. Účastníci si zloženie svojho odborného programu volili sami zo širokej škály tém. Program bol zostavený tak, aby sa každý obchodník mohol zúčastniť prednášok, ktoré ho zaujímajú a ktoré mu uľahčia prácu.

Veľká časť obchodníkov si tak doplnila informácie k aktuálnym informáciám z poistného trhu, o likvidácii poistných udalostí či vývoji hypoték. K seminárom s veľkou účasťou patrili semináre strategického partnera Marsh a psychologické semináre súvisiace s náborom nových obchodníkov a získavaním klientov.

INSIAFEST ale nie je len o vzdelávaní, ponúka priestor aj pre neformálne stretávanie, odovzdávanie skúseností a znalostí počas prestávok a v priebehu večera.

Tohtoročná večerná atmosféra sa niesla v duchu osláv 20. narodenín, ktoré INSIA oslávila začiatkom novembra. Nechýbali krásne tanečnice, súboj bojovníkov Star Wars, laser show a o polnočné prekvapenie sa postaralo Duo Robots. Účastníci stretnutia si mohli zaspomínať na technické vymoženosti používané v priebehu posledných 20 rokov. Vidieť tam mohli klasické počítače, prvé mobilné telefóny a ďalšie pracovné pomôcky. Oslavy vyvrcholili aj nakrojením a ochutnávkou čerstvo upečenej UV-torty :) 

A ako to vlastne prebiehalo?

Prierez výročnej konferencie maklérov INSIA si môžete pozrieť vo videozázname.

Veľká účasť z radov členov siete INSIA potvrdila význam pravidelne organizovanej konferencie a záujem obchodníkov o ďalšie vzdelávanie, nové informácie a poznatky z odboru.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web