ÚvodO INSIAAktualityHlasujte za INSIA v prestížnej súťaži European Business Awards

Hlasujte za INSIA v prestížnej súťaži European Business Awards

6. September 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť sprostredkovateľov poistenia v strednej Európe, bojuje v druhom kole prestížnej súťaže European Business Awards spoločne s ostatnými národnými finalistami  o  umiestenie medzi  najviac inovatívnymi podnikateľskými subjektmi Európy.

V druhom kole hlasujú porotcovia z radov odborníkov na základe profesionálne pripravených videoprezentácií finalistov a prvýkrát tento rok môže hlasovať aj verejnosť! Spoločnosť, ktorá obdrží najviac hlasov, sa stane Národným šampiónom.

Dajte nám svoj hlas a pomôžte nám získať prestížne ocenenie Národného šampióna!

Je to jednoduché, na stránkach súťaže European Business Awards vyberiete z ponúkaných krajín Českú republiku, z národných finalistov zvolíte video Vášho favorita a potom už stačí hlasovať pomocou zeleného tlačidla „Vote“.

Hlasovanie pre verejnosť je otvorené do 17. októbra 2012. Ak ste už rozhodnutí a ak nás chcete podporiť v tejto prestížnej súťaži, hlasujte ešte dnes!

Mgr. Petra Fenclová, výkonná riaditeľka INSIA a.s., komentovala účasť v tejto prestížnej súťaži slovami: „Nominácia medzi národných finalistov a účasť v druhom kole jednej z najprestížnejších podnikateľských súťaží je pre nás cťou. Vopred ďakujeme aj všetkým, ktorí sa rozhodnú nás v tejto súťaži podporiť a dajú svoj hlas INSIA.“

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web