\

ÚvodO INSIAAktualityHlasujte za INSIA v prestížnej súťaži European Business Awards

Hlasujte za INSIA v prestížnej súťaži European Business Awards

6. September 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť sprostredkovateľov poistenia v strednej Európe, bojuje v druhom kole prestížnej súťaže European Business Awards spoločne s ostatnými národnými finalistami  o  umiestenie medzi  najviac inovatívnymi podnikateľskými subjektmi Európy.

V druhom kole hlasujú porotcovia z radov odborníkov na základe profesionálne pripravených videoprezentácií finalistov a prvýkrát tento rok môže hlasovať aj verejnosť! Spoločnosť, ktorá obdrží najviac hlasov, sa stane Národným šampiónom.

Dajte nám svoj hlas a pomôžte nám získať prestížne ocenenie Národného šampióna!

Je to jednoduché, na stránkach súťaže European Business Awards vyberiete z ponúkaných krajín Českú republiku, z národných finalistov zvolíte video Vášho favorita a potom už stačí hlasovať pomocou zeleného tlačidla „Vote“.

Hlasovanie pre verejnosť je otvorené do 17. októbra 2012. Ak ste už rozhodnutí a ak nás chcete podporiť v tejto prestížnej súťaži, hlasujte ešte dnes!

Mgr. Petra Fenclová, výkonná riaditeľka INSIA a.s., komentovala účasť v tejto prestížnej súťaži slovami: „Nominácia medzi národných finalistov a účasť v druhom kole jednej z najprestížnejších podnikateľských súťaží je pre nás cťou. Vopred ďakujeme aj všetkým, ktorí sa rozhodnú nás v tejto súťaži podporiť a dajú svoj hlas INSIA.“

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn