ÚvodO INSIAAktualityINSIA a MARSH pod jednou strechou

INSIA a MARSH pod jednou strechou

16. Októbra 2015 | Rubriky: Aktuality | INSIA & MARSH

Spoločnosť Marsh, popredný medzinárodný poisťovací maklér a poradca v riadení rizík, zmenila adresu svojho sídla a v priebehu októbra 2015 sa presťahovala do nových kancelárskych priestorov v Atriu Flora na Vinohradoch.

Pôsobenie oboch spoločností v jednej budove a na jednom poschodí prináša INSIA a MARSH mnoho výhod a maximálne efektívnu spoluprácu.

INSIA a MARSH pod jednou strechou na:

Atrium Flora
Vinohradská 151
130 00  Praha 3 - Vinohrady

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a finančným sprostredkovateľom. 1600 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. Na českom trhu INSIA pôsobí od roku 1992. Vďaka partnerstvu s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je INSIA veľmi silnou a stabilnou spoločnosťou a uznávaným partnerom finančných inštitúcií.
 

Marsh, popredný medzinárodný poisťovací maklér a poradca v riadení rizík vytvára a poskytuje svojim klientom moderné riešenia, ktoré im umožňujú chrániť ich budúcnosť a dosahovať úspech. Cez 27.000 zamestnancov Marsh ponúka svoje služby a skúsenosti vo viac ako 100 krajinách sveta. Marsh je súčasťou Marsh & McLennan Companies ( NYSE : MMC ), poprednej medzinárodnej spoločnosti s 54,000 zamestnancami po celom svete a ročnými príjmami presahujúcimi 12 miliárd dolárov. Do skupiny Marsh & McLennan Companies patria ďalej Zaistný maklér Guy Carpenter, spoločnosť Mercer, ponúkajúci služby v oblasti ľudských zdrojov a Oliver Wyman, renomovaný predstaviteľ služieb management consultingu.
 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web