ÚvodO INSIAAktualityINSIA a.s. hlási medziročný nárast počtu členov o 60%

INSIA a.s. hlási medziročný nárast počtu členov o 60%

16. Januára 2012 | Rubriky: Aktuality

Sieť poisťovacích maklérov INSIA vstupuje do roku 2012 s novými členmi a potvrdzuje poprednú pozíciu v sprostredkovaní poistenia na českom aj slovenskom trhu.

Uplynulý rok bol pre maklérov v sieti INSIA skutočne prelomový. INSIA uzatvorila strategické partnerstvo s najväčším svetovým maklérom, americkou spoločnosťou Marsh, s ktorou spoločne pripravujú rozvoj siete INSIA v ďalších štátoch Európy.

V priebehu roka 2011 dosiahla INSIA rekordný nárast medziročných príjmov a podarilo sa nám taktiež obhájiť ako jedinej z českých firiem už šiestykrát za sebou umiestenie v prestížnom rebríčku spoločnosti Deloitte, Technology FAST50CE, a to vďaka jedinečnému systému pre partnerov YETI NG. Na konci roku 2011 mala sieť INSIA celkom 1127 členov na Slovensku a v Česku.

Centrála INSIA očakáva ďalší dynamický rast celej siete a vstup na nové trhy. V apríli 2011 sa preto presťahovala do väčších priestorov v Paláci FLORA, v Prahe na Vinohradoch. Víziu INSIA na rok 2012 komentoval Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s., slovami: „Úspechy INSIA opakovane potvrdzujú správnosť našej jedinečnej koncepcie, ktorá spolu s vlastným systémom pre maklérov YETI NG a širokou podporou členov siete, zaisťuje stabilitu spoločnosti. Súčasnú finančnú krízu nepovažujeme za hrozbu, ale predovšetkým za príležitosť, a preto očakávame v tomto roku ďalší výrazný rast siete.“

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web