ÚvodO INSIAAktualityINSIA finalistom European Business Awards

INSIA finalistom European Business Awards

4. Júna 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej Európe, postúpila do druhého kola prestížnej súťaže European Business Awards a bola nominovaná medzi národných finalistov.

V utorok 29. mája 2012 zverejnila porota najlepších účastníkov prestížnej európskej súťaže podnikateľov European Business Awards 2012/2013, ktorí postupujú do druhého kola.

INSIA postúpila do ďalšieho kola súťaže z viac než pätnásťtisíc najinovatívnejších európskych podnikateľských projektov a je nominovaná za Českú republiku v kategórii spoločností expandujúcich na zahraničné trhy. Hlavnými kritériami výberu boli rast tržieb, zisku a tržného podielu.

Postup do druhého kola súťaže komentoval Ing. Ivan Špirakus, podpredseda predstavenstva INSIA a.s., slovami: „Som veľmi potešený, že sme boli nominovaní medzi národných finalistov a môžeme reprezentovať Českú republiku v jednej z najprestížnejších podnikateľských súťaží v Európe. Nominácia potvrdzuje úspech nášho konceptu slobodného prostredia, ktoré ponúkame všetkým členom siete INSIA nielen v ČR a na Slovensku, ale aj v zahraničí.“

Za úspechom členov siete INSIA stojí nielen koncept spájajúci slobodné podnikanie a podporu zo strany centrály. Na úspechu sa podieľa aj vlastný unikátny prevádzkový systém YETI. V minulom mesiaci nasadila INSIA ďalšiu generáciu softvéru YETI zameraného najmä na ďalšie zjednodušenie ovládania a rýchlosť.

Vďaka rýchlemu rastu a vlastnému softvéru pre správu poistenia INSIA obhájila ako jediná z českých firiem už šiestykrát za sebou svoju pozíciu v prestížnom rebríčku spoločnosti Deloitte, Technology FAST50CE.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web