ÚvodO INSIAAktualityINSIA hlási medziročný nárast o 69 %

INSIA hlási medziročný nárast o 69 %

4. Októbra 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe, pokračuje v rýchlom raste tržieb. Objem kmeňa poistných zmlúv siete INSIA v Českej republike oproti augustu 2010 vzrástol o vynikajúcich 69%.

Prečo je INSIA taká úspešná? Úspech je podporený predovšetkým jedinečným konceptom horizontálneho usporiadania siete, ktoré ponúka ideálne pracovné a obchodné podmienky. Členovia siete navyše môžu využívať všetku administratívnu podporu špecializovaných oddelení centrály. To všetko pri zachovaní úplnej slobody podnikania!

Rast výnosov významne ovplyvňuje dynamický rozvoj spoločnosti, vďaka ktorému sa ešte viac zlepšila vyjednávacia pozícia INSIA na trhu. V súčasnej dobe je v sieti registrovaných viac ako 1000 členov s 240 kanceláriami a ich počet každým dňom ďalej stúpa.
Významný vplyv na medziročný nárast sprostredkovaného poistenia má tiež unikátna technologická platforma - jedinečný internetový software YETI, ktorý vyvinula INSIA špeciálne pre činnosť svojich maklérov. Od septembra minulého roku využívajú makléri siete INSIA už druhú generáciu systému YETI, ktorý im ešte viac urýchľuje a uľahčuje prácu.
Rast siete neprebieha len na území Českej a Slovenskej republiky. V tomto roku INSIA uzavrela strategické partnerstvo s najväčším svetovým maklérom Marsh a zahajuje vstup na ďalšie trhy v Európe.
Dynamický rozvoj potvrdzuje tiež opakované zaradenie spoločnosti INSIA medzi 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v regióne strednej a východnej Európy (Deloitte Technology FAST50CEE).


Viac informácií o sieti INSIA.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web