ÚvodO INSIAAktualityINSIA jediná medzi najrýchlejšie rastúcimi už 5 rokov za sebou

INSIA jediná medzi najrýchlejšie rastúcimi už 5 rokov za sebou

2. December 2010 | Rubriky: Aktuality

V každoročnej súťaži Technology FAST50CE, (ktorej výsledky za rok 2009 v minulých dňoch zverejnila medzinárodná audítorska a poradenská firma Deloitte, potvrdila INSIA svoje postavenie veľmi dynamickej spoločnosti a ako jediná z vyhodnotených českých firiem obhájila umiestnenie v prestížnom rebríčku už piaty krát za sebou.

Za posledných 5 rokov dosiahla INSIA celkový rast tržieb 508% a získala tak, vďaka svojmu unikátnemu programu pre maklérov YETI, výborné 3. miesto medzi najrýchlejšie rastúcimi firmami v ČR a osemnástu priečku v celej strednej Európe. Rovnako ako v minulých rokoch sa INSIA opäť dostala do rebríčka TechnologyTOP 500 EMEA, teda medzi 500 najrýchlejšie rastúcich firiem v regióne Európy a stredného Východu.

„Obhajovať pozíciu v  TOP50 je z roka na rok  ťažšie“ komentoval výsledky Ing. Peter Marek, predseda predstavenstva INSIA a.s., „stále sa nám totiž zvyšujú tržby v prvom roku hodnotenia a dosahovať rast stoviek percent je oveľa jednoduchšie pre začínajúcu firmu ako pre INSIA s výnosmi v rade stoviek miliónov.  Veľmi si ceníme aj 18.miesto v celej strednej Európe, pretože Deloitte stále rozširuje počet krajín, kde sa súťaž poriada“ dodal Peter Marek na záver.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web