ÚvodO INSIAAktualityInsia má nového člena

Insia má nového člena

20. Apríla 2010 | Rubriky: Aktuality

Medzinárodná sieť poisťovacích maklérov posilňuje aj na Slovensku. Novým členom INSIA sa stala spoločnosť L+M CONSULTING, s.r.o. z Banskej Bystrice.

 L+M CONSULTING, s.r.o. je univerzálnym poisťovacím agentom. Svojim klientom poskytuje široké spektrum služieb – od poradenstva a výberu vhodného poistiteľa, správy poistných zmlúv až po asistenciu pri likvidácii poistných udalostí.

Medzi klientov L+M CONSULTING patria ako fyzické osoby, tak spoločnosti a priemyselné podniky. Konateľ spoločnosti Ing. Ivan Lovás je skúseným poisťovacím agentom a odborníkom. Svoje skúsenosti získal hlavne z vedúcej a manažérskej pozície v poisťovni.  

„Od členstva v sieti Insia očakávame  hlavne lepšie možnosti a príležitosti k rozvoju obchodu, ktoré by sme ako malý agent na trhu nemohli využiť. INSIA nám poskytuje odborné zázemie a poradenstvo v odbore.“ dodáva Ing. Lovás, konateľ spoločnosti.  

INSIA je medzinárodná sieť poisťovacích maklérov, ktorá spravuje sprostredkované poistné vo výške takmer 2 mld. Kč. Zároveň bola tiež vyhlásená najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v strednej Európe (podľa rebríčka medzinárodnej audítorskej spoločnosti Deloitte).  

Členovia INSIA môžu v rámci členstva čerpať veľa výhod, ktoré im pomôžu v rozvoji ich spoločnosti. Chrbticou INSIA je unikátny on-line systém YETI, vďaka ktorému majú všetci členovia INSIA prístup do najrozsiahlejšej databázy znalostí.  Viac výhod nájdete na www.uspesnymakler.sk.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web