ÚvodO INSIAAktualityINSIA medzi desiatimi firmami s najlepšou stratégiou rastu v EÚ

INSIA medzi desiatimi firmami s najlepšou stratégiou rastu v EÚ

21. Januára 2013 | Rubriky: Aktuality

Londýn, 10. 1. 2013. Porota prestížnej súťaže podnikateľov European Business Awards zverejnila nositeľov titulu „Ruban d’Honneur 2012/2013“. INSIA bola zvolená medzi desať najvýznamnejších spoločností expandujúcich na zahraničné trhy, v kategórii „Stratégie medzinárodného rastu“.

V uplynulých dvoch mesiacoch vyberala odborná porota, tvorená zástupcami z radov top manažérov, akademických pracovníkov a podnikateľov, medzi národnými šampiónmi z 28 krajín Európy tých najlepších v jednotlivých súťažných kategóriách. V každej z 10 kategórií vybrala porota 10 finalistov, a ocenila ich čestným titulom „Ruban d'Honneur“.

Ivan Špirakus, podpredseda predstavenstva INSIA a.s. a zakladateľ siete INSIA, komentuje tento úspech: „V poradí už druhé ocenenie v prestížnej európskej súťaži European Business Awards vnímame ako odraz úspechu nášho jedinečného modelu slobodnej siete poisťovacích maklérov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale v rámci celého európskeho kontinentu. Našu radosť zvyšuje fakt, že sme boli vybraní z dôvodov, ako sú naše obchodné úspechy, stratégie, dynamický rozvoj, obchodné zameranie a etické normy.“

INSIA sa týmto krokom stala jednou zo sto najvýznamnejších spoločností v Európe. V kategórii spoločností so stratégiou expanzie na zahraničné trhy sú kritériami na víťazstvo rast tržieb, zisku a nárast tržného podielu.

Finále prestížnej európskej súťaže prebehne vo februári 2013 formou osobných prezentácií pred odbornou porotou v Düsseldorfe, v Nemecku. V každej z 10 kategórií bude zvolená víťazná firma. Celkové výsledky súťaže budú zverejnené na galavečeri v apríli 2013 spoločne s udelením titulu Ruban d’Honneur všetkým finalistom.

INSIA oslávila na konci roku 2012 už 20. výročie od založenia a k narodeninám si darovala nemalé úspechy. V rovnakej súťaži už získala titul Národného šampióna, ktorý bol vyhlásený prvýkrát a na ktorého udelení sa podieľala široká verejnosť. Za dynamický rast a vývoj vlastného online softvéru pre prácu poisťovacích a finančných sprostredkovateľov YETI sa INSIA už siedmykrát za sebou umiestnila v prestížnom rebríčku audítorskej spoločnosti Deloitte medzi 50 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami. A expanziu potvrdilo otvorenie ďalších 3 zastúpení v EÚ, v Poľsku, Maďarsku a Taliansku.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web