ÚvodO INSIAAktualityINSIA medzi najúspešnejšími firmami z Európy, Blízkeho východu a Afriky

INSIA medzi najúspešnejšími firmami z Európy, Blízkeho východu a Afriky

30. Novembra 2009 | Rubriky: Aktuality

Iba päť českých spoločností sa umiestnilo v prestížnom rebríčku Deloitte Technology Fast 500 EMEA, ktorý zahrňuje najrýchlejšie rastúce technologické firmy z 26 krajín Európy, Blízkeho východu a Afriky.

Najúspešnejším českým zástupcom sa stala INSIA, ktorá obsadila medzi 500 spoločnosťami 214. priečku.

Deloitte Technology Fast 500 EMEA vychádza z porovnania obratu spoločností medzi rokmi 2004 až 2008.  Jeho zostavenie predchádzalo októbrové hodnotenie najrýchlejšie rastúcich firiem v strednej Európe, Deloitte Technology Fast 50. V tomto rebríčku INSIA obsadila vynikajúce prvé miesto za Českú republiku.

„Rast INSIA sa v poslednom roku prudko zrýchlil najmä vďaka unikátnemu modelu spolupráce medzi nezávislými maklérmi, s ktorým máme mnohoročné skúsenosti a neustále ho zlepšujeme. Naši členovia zostávajú samostatnými podnikateľmi a pritom môžu svojim klientom ponúknuť úroveň služieb, ktorú často neposkytujú ani najväčšie firmy na trhu. Pre záujemca o členstvo v INSIA sme pripravili i špeciálne webové stránky www.uspesnymakler.sk, kde nájdete všetky dôležité informácie,“ dodáva Klára Capoušková, koordinátorka siete INSIA.

INSIA je najväčšou maklérskou sieťou v Českej republike, na Slovensku a v Rakúsku. Našim klientom poskytujeme odborné služby a poradenstvo už viacej než 15 rokov. Zoznam našich kancelárií a kontaktných miest nájdete na stránkach www.insia.sk/kontakt.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web