ÚvodO INSIAAktualityINSIA na 6. mieste v rebríčku TOP 30 poisťovacích maklérov za rok 2017

INSIA na 6. mieste v rebríčku TOP 30 poisťovacích maklérov za rok 2017

19. Októbra 2018 | Rubriky: Aktuality

INSIA na 6. mieste TOP 30 poisťovacích maklérov za rok 2017

Spoločnosť INSIA SK s.r.o. sa umiestnila na 6. mieste v historicky prvom vydaní rebríčka TOP 30 poisťovacích maklérov, ktorý zverejnil odborný portál oPoisteni.sk. Výsledok potvrdzuje fakt, že sa spoločnosti darí. Tržby spoločnosti vzrástli oproti minulému roku o 15 %.

Tržby spoločnosti INSIA SK vzrástli oproti minulému roku o 14, 9% - 1 411 364 EUR.

"Som rád, že sa INSIA umiestnila v prvej 10. Šieste miesto je pekné, budeme tvrdo pracovať na tom, aby sme v budúcnosti boli ešte na vyšších priečkach. Neuspokojíme sa s priemerom a robíme všetko preto, aby sme partnerom siete vytvárali čo najlepšie podmienky a zázemie pre ich podnikanie" uviedol Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

Princípy zostavenia TOP rebríčka:

  • Na začiatok sme vychádzali zo zoznamu subjektov registrovaných v Národnej banke Slovenska pre oblasť sprostredkovania predaja poistenia. V jej registri sú evidovaní tí, ktorí vykonávajú finančné sprostredkovanie alebo poskytujúce finančné poradenstvo na Slovensku podľa zákona č. 186/2009 Z. z. v jednotlivých sektoroch finančného trhu (sektor poistenia alebo zaistenia, sektor kapitálového trhu, sektor prijímania vkladov, sektor poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, sektor doplnkového dôchodkového sporenia, a sektor starobného dôchodkového sporenia).
  • Pri zostavovaní rebríčka sme sa zamerali výlučne na právnické osoby, ktoré sme vyhľadávali podľa SK NACE kódu 66220 (Činnosti poisťovacích maklérov a agentov), buď podľa registra účtovných závierok, alebo podľa Štatistického úradu. 
  • Výsledkom je TOP 30 najväčších spoločností, ktorým boli priradené najväčšie tržby za minulý rokpodľa uvedeného kódu, ktorý si spoločnosti uviedli v Registri účtovných závierok. 
  • V rebríčku uvádzame všetky spoločnosti, ktoré sa v ňom umiestnili, pričom sme nezohľadňovali štruktúru tržieb, teda z akej činnosti pochádzajú (aktivity firiem okrem poskytovania služieb v oblasti poistenia môžu zahŕňať aj poskytovanie úverov, hypoték, stavebného sporenia, doplnkového dôchodkového sporenia a podobne). 
  • V niektorých pár prípadoch firmy vo zverejnenej účtovnej závierke za rok 2017 uvádzali aj ďalšie SK NACE kódy, napríklad 64990 Ostatné finančné služby, 66190 Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia, čo poukazuje na šírku ich poskytovaných služieb na finančnom i poistnom trhu.

opoistenisk

INSIA je jedna z najväčších sietí poisťovacích a hypotekárnych maklérov. Popredný technologický inovátor, ktorý svojim partnerom neustále prináša nové nástroje a pomôcky, aby sa ich klientom dostalo len tých najlepších služieb. Komplexná podpora nezávislých maklérov je základným stavebným kameňom podnikateľskej filozofie siete INSIA.

INSIA kladie veľký dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov a porovnávačov, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou.

Chcete sa stať súčasťou siete INSIA a užívať si všetky výhody?  Kontaktujte nás!

kontakt SK

Zdroj: oPoisteni.sk

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web