ÚvodO INSIAAktualityINSIA nasadila najmodernejšiu generáciu prevádzkového systému

INSIA nasadila najmodernejšiu generáciu prevádzkového systému

14. Mája 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť sprostredkovateľov poistenia v strednej a východnej Európe, nasadila ďalšiu generáciu prevádzkového systému YETI zameranú najmä na ďalšie zjednodušenie ovládania a rýchlosť.

Prevádzkový systém YETI sa stal základom úspešnej medzinárodnej siete sprostredkovateľov poistenia INSIA a je prvým systémom v odbore, ktorý spája všetko, čo sprostredkovatelia poistenia a hypoték na svoju prácu potrebujú, do jedného uceleného prostredia.

Najnovšia generácia YETI predstavuje najvyššiu možnú mieru ergonómie a rýchlosti, ktorá je v súčasnej dobe technologicky dostupná. Systém sa tiež sám dynamicky prispôsobuje rozvrhnutím ovládacích prvkov podľa zariadenia, ktoré práve používate. Či už sedíte pri počítači, tablete alebo máte v ruke telefón, vždy je pre vás pripravený v ideálnej podobe.

„V INSIA  veríme, že obchodníci majú byť predovšetkým obchodníkmi a technické prostriedky majú slúžiť obchodu a podporovať ho. Hlavnou úlohou systému YETI je preto uľahčenie a urýchlenie ich práce.“ uviedol Tomáš Brablec, riaditeľ IT oddelenia.

Jedinečnosť systému YETI dokazuje aj skutočnosť, že spoločnosť INSIA bola vďaka tomuto systému už šiestykrát za sebou zaradená renomovanou audítorskou spoločnosťou Deloitte medzi najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami v strednej Európe.

Na vývoji unikátneho systému YETI spolupracuje INSIA so spoločnosťou Kyberie, ktorá je výhradným dodávateľom systému YETI už mnoho rokov.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web