ÚvodO INSIAAktualityINSIA navýšila limit profesnej zodpovednosti

INSIA navýšila limit profesnej zodpovednosti

15. Apríla 2008 | Rubriky: Aktuality

Vzhľadom k dynamickému rastu v poslednom roku sa spoločnosť Insia s.r.o. rozhodla navýšiť limit profesnej zodpovednosti na 200.000.000,- Kč.

Nadštandardným limitom krytia, 8x väčším ako je zákonný limit cca 25 mil Kč, potvrdzuje sieť INSIA svojim klientom aj partnerským poisťovniam pozíciu stabilnej spoločnosti, poskytujúcej prvotriedne služby v oblasti riadenia rizík a poistenia.

Poistenie profesnej zodpovednosti je zo zákona povinné pre určité typy činností – mimo iné tiež pre poisťovacích maklérov. Toto poistenie je určené pre prípad, že by maklér svojou chybou alebo opomenutím spôsobil svojim klientom či obchodným partnerom škodu. Z tohto poistenia je potom poškodenému klientovi vyplatená náhrada škody.

Počet kancelárií siete INSIA sa za posledný rok zvýšil o 71% a makléri INSIA sa zároveň svojou veľkosťou radia medzi TOP 5 nezávislých poisťovacích maklérov v ČR.

Výsledky úspešného podnikania siete INSIA potvrdzuje tiež vynikajúce každoročne umiestenie v rebríčku najrýchlejšie rastúcich spoločností Delloite FAST 50, ktorý zostavuje renomovaná audítorská spoločnosť Deloitte.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web