ÚvodO INSIAAktualityINSIA nezadržateľne rastie, teraz o 37 %

INSIA nezadržateľne rastie, teraz o 37 %

17. September 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích sprostredkovateľov a hypotekárnych poradcov v strednej a východnej Európe, výrazne upevňuje svoju pozíciu na trhu. Podľa účtovnej závierky za prvú polovicu roku 2012 hlási medziročný rast príjmov z provízií o 37 % v porovnaní s rovnakým obdobím roku 2011.

Dlhodobý rast siete INSIA potvrdzuje správnosť konceptu siete INSIA, ktorý garantuje slobodné prostredie a zároveň zaisťuje všetkým členom siete ideálne obchodné podmienky. Sprostredkovatelia, patriaci do siete INSIA, sa môžu na 100 % venovať obchodu, administratívu a potrebné zázemie za ne obstaráva centrála siete.

INSIA pritom rastie nielen v oblasti poisťovníctva. Len za dva roky od zavedenia podpory hypoték sa INSIA stala významným hráčom aj v tomto odbore, s ročným objemom produkcie bezmála 80 miliónov EUR.

Dynamický rozvoj siete podporuje aj vlastný prevádzkový systém YETI, ktorý spája do jedného uceleného prostredia všetko, čo poisťovací a hypotekárni sprostredkovatelia potrebujú na svoju prácu.  

Počet členov siete každým dňom rastie aj vďaka tomu, že INSIA ponúka šancu aj sprostredkovateľom v menších mestách. Do konca tohto roku otvárajú noví členovia pobočky v rade miest, v ktorých doteraz INSIA nemala zastúpenie.

INSIA je nominovaná medzi národnými finalistami v súťaži European Business Awards a bojuje o víťazstvo v kategórii spoločností expandujúcich na zahraničné trhy.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web