ÚvodO INSIAAktualityINSIA obsadila vynikajúce 5. miesto medzi českými firmami v EMEA

INSIA obsadila vynikajúce 5. miesto medzi českými firmami v EMEA

26. Januára 2009 | Rubriky: Aktuality

V medzinárodnej súťaži vyhlásenej renomovanou audítorskou spoločnosťou Deloitte sa INSIA spolu s ďalšími 5 spoločnosťami z Českej republiky prebojovala do rebríčka 500 najrýchlejšie rastúcich technologických firiem.

Rebríček Technology Fast 500 EMEA patrí medzi ďalšie aktivity spoločnosti Deloitte a má sledovať technologický vývoj spoločností v oblasti Európy, Afriky a blízkeho Východu.

Vo veľkej konkurencii INSIA zaujala ako jediná maklérska firma z Českej republiky vynikajúce 336. miesto s rastom príjmov 513,96%.

Podmienkou pre zaradenie spoločností do tejto súťaže sú prevádzkové príjmy spoločnosti vo výške minimálne 50 tisíc EUR za rok 2003 a minimálne 800 tisíc EUR za rok 2006.

INSIA týmto úspechom potvrdila svoju pozíciu lídra na poli informačných technológií v poisťovníctve a patrí k priekopníkom v tomto odbore. Žiadna iná maklérska spoločnosť v ČR nemá takto sofistikovaný systém, ktorý pri každodennej činnosti uľahčuje prácu maklérom.

Na vývoji softwaru YETI spolupracuje INSIA už veľa rokov so spoločnosťou Kyberie s.r.o. Programátori teraz pracujú na novej generácii YETI NG, ktorá svojim užívateľom prinesie doposiaľ nevídané možnosti pri zachovaní úplne jednoduchého a prirodzeného ovládania.

Unikátny on-line systém YETI umožňuje maklérom, aby sa plne venovali rozvoju svojej spoločnosti a novým obchodom. Maximálna efektivita a špičkové podmienky sa prejavujú v neustálom raste obchodu našich členov aj celej siete INSIA.

 (Zdroj: Deloitte)

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web