\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA opäť na stupňoch víťazov

INSIA opäť na stupňoch víťazov

26. Mája 2015 | Rubriky: Aktuality

Jubilejný 15. ročník prestížnej ankety Poisťovňa roka 2014, ktorej súčasťou je aj hodnotenie kvality maklérov, priniesol INSII znova úspech. V kategórií Poisťovací maklér roka 2014 sme zastali, rovnako ako v minulých rokoch, na stupňoch víťazov.

Anketa hodnotí kvalitu poskytovaných služieb a profesionálne skúsenosti poisťovní a poisťovacích maklérov. Hodnotenie vychádza z konkrétnej znalosti ponúkaných produktov a profesionálnych skúseností so službami zo strany maklérov a poisťovní. To je dôvod prečo sa táto anketa stala postupom rokov veľmi prestížnou na českom poistnom trhu.

Hlasovanie organizované Asociáciou českých poisťovacích maklérov spoločne s Českou asociáciou poisťovní prebiehalo v období od 1. apríla do 7. mája 2015. Tohtoročné slávnostné vyhlásenie výsledkov prebehlo 21. mája 2015 na galavečere v reprezentatívnych priestoroch Slovanského domu v Prahe.
 

Výkonná riaditeľka INSIA, Mgr. Petra Fenclová k úspechu INSIA prezrádza: "Som veľmi pyšná, že INSIA sa opäť umiestnila na stupňoch víťazov v najvýznamnejšej ankete na českom poistnom trhu. Je to pre nás nemalý úspech, ktorý sme dosiahli vďaka našej usilovnej práci, inováciám, zvyšovaním efektivity obchodníkov a poskytovanie lepšieho servisu našim klientom.“
 

INSIA pridala toto ocenenie k ďalším trofejám, ktoré získala.
 
INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a finančným sprostredkovateľom. 1600 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny software YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. Na českom trhu INSIA pôsobí od roku 1992. Vďaka partnerstvu s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je INSIA veľmi silnou a stabilnou spoločnosťou a uznávaným partnerom finančných inštitúcií.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn