ÚvodO INSIAAktualityINSIA opäť na stupňoch víťazov

INSIA opäť na stupňoch víťazov

26. Mája 2015 | Rubriky: Aktuality

Jubilejný 15. ročník prestížnej ankety Poisťovňa roka 2014, ktorej súčasťou je aj hodnotenie kvality maklérov, priniesol INSII znova úspech. V kategórií Poisťovací maklér roka 2014 sme zastali, rovnako ako v minulých rokoch, na stupňoch víťazov.

Anketa hodnotí kvalitu poskytovaných služieb a profesionálne skúsenosti poisťovní a poisťovacích maklérov. Hodnotenie vychádza z konkrétnej znalosti ponúkaných produktov a profesionálnych skúseností so službami zo strany maklérov a poisťovní. To je dôvod prečo sa táto anketa stala postupom rokov veľmi prestížnou na českom poistnom trhu.

Hlasovanie organizované Asociáciou českých poisťovacích maklérov spoločne s Českou asociáciou poisťovní prebiehalo v období od 1. apríla do 7. mája 2015. Tohtoročné slávnostné vyhlásenie výsledkov prebehlo 21. mája 2015 na galavečere v reprezentatívnych priestoroch Slovanského domu v Prahe.
 

Výkonná riaditeľka INSIA, Mgr. Petra Fenclová k úspechu INSIA prezrádza: "Som veľmi pyšná, že INSIA sa opäť umiestnila na stupňoch víťazov v najvýznamnejšej ankete na českom poistnom trhu. Je to pre nás nemalý úspech, ktorý sme dosiahli vďaka našej usilovnej práci, inováciám, zvyšovaním efektivity obchodníkov a poskytovanie lepšieho servisu našim klientom.“
 

INSIA pridala toto ocenenie k ďalším trofejám, ktoré získala.
 
INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a finančným sprostredkovateľom. 1600 odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny software YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. Na českom trhu INSIA pôsobí od roku 1992. Vďaka partnerstvu s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je INSIA veľmi silnou a stabilnou spoločnosťou a uznávaným partnerom finančných inštitúcií.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web