ÚvodO INSIAAktualityINSIA oslávila 20 rokov výnimočne úspešným rokom

INSIA oslávila 20 rokov výnimočne úspešným rokom

26. Novembra 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích sprostredkovateľov a hypotekárnych špecialistov v strednej a východnej Európe, v novembri oslavuje 20-ročné výročie od založenia.

Spoločnosť INSIA vznikla 2. 11. 1992 a dvadsiate narodeniny oslavuje spoločnosť v jednom z najúspešnejších rokov svojho pôsobenia.

V roku 2012 vstúpila do spolupráce so strategickým partnerom, najväčšou maklérskou spoločnosťou na svete Marsh, aj na ďalšie európske trhy. Ako európska spoločnosť INSIA Europe má od augusta tohto roku pobočky v hlavných mestách Poľska a Maďarska a otvorenie ďalších kancelárií plánuje v najbližších dňoch v Rumunsku a Taliansku.

Medzi ďalšie úspechy INSIA v tomto roku patrí ocenenie renomovaným audítorom Deloitte, kedy sa INSIA ako jediná česká firma umiestnila medzi najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami už 7 rokov v rade za sebou s rastom 357 % za posledných 5 rokov.

V Londýne bol odbornou porotou prestížnej súťaže European Business Awards INSIA udelený titul „Národný šampión“ po boku firiem ako Plzeňský Prazdroj a.s. či Škoda Auto a.s.

Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti, významné jubileum komentuje slovami: „Naším najväčším ocenením a potvrdením prestíže našej spoločnosti je rastúci záujem maklérov o členstvo v sieti, rast výnosov a dynamický rozvoj siete naprieč kontinentálnou Európou.

Petr Marek dodáva: „Teší nás samozrejme aj fakt, že po 20-ročnom pôsobení na trhu sme sa stali najväčšou sieťou sprostredkovateľov s takmer 1300 aktívnymi členmi siete a s ročným objemom výnosov z provízií presahujúcim 20 mil. EUR.“

Dvadsiate výročie INSIA oslavovali členovia siete už v polovici októbra na výročnej odbornej konferencii INSIAFEST 2012. Obchodní partneri a zamestnanci sa so zástupcami INSIA stretli deň pred dvadsiatymi narodeninami, dňa 1. 11. 2012, v Švandovom divadle v Prahe.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web