ÚvodO INSIAAktualityINSIA oslavuje 25 rokov a obhájila striebornú maklérsku medailu

INSIA oslavuje 25 rokov a obhájila striebornú maklérsku medailu

16. Mája 2017 | Rubriky: Aktuality

V Prahe dňa 12. mája 2017 - Spoločnosť INSIA oslávi na prelome roka významné jubileum. Dôvod na radosť má ale už teraz. V rámci uskutočneného sedemnásteho ročníka ankety Poisťovňa roka 2016 INSIA obhájila striebornú medailu a opäť stála na stupni víťazov pri vyhlásení ankety Poisťovací maklér roka.

Hodnotenie Poisťovací maklér sa konalo v rámci tejto prestížnej súťaže už po šiesty krát a medzi hlavné kritériá patrila kvalita podkladov dodávaných poisťovni, úroveň komunikácie Maklér - Poisťovňa a Maklér - Klient, správa poistenia, podpora kultivácie trhu a iné. Hlasovať bolo možné do 30. apríla prostredníctvom on-line samostatných webových stránok www.pojistovnaroku.cz, ďalej stiahnutím, vyplnením a zaslaním anketového lístka organizátorom.

20170511_183958_Richtone(HDR) POJISTOVACI_MAKLER_ROKU_2

INSIA sa umiestňuje na popredných pozíciách opakovane, obhájenie strieborné medaily si veľmi cení a zároveň ho berie ako výzvu do budúcnosti.

 "Veľmi si toto ocenenie zo strany poisťovní vážime", hovorí Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a dodáva: "Tento rok je pre nás navyše významný tým, že na jeseň oslávime 25 rokov existencie spoločnosti. Etablovali sme sa na českom i slovenskom trhu a ocenenie v takto prestížnej súťaži od partnerov, s ktorými sme v každodennom kontakte, je dôkazom, že odvádzame dobrú prácu. Zároveň si uvedomujeme výzvu s týmto hodnotením spojenou, tj. služby ďalej zlepšovať a prichádzať s novinkami ".

                ACPM_POJISTOVACI_MAKLER_1

V roku 2017 sa INSIA chce ešte viac zamerať na digitalizáciu procesov a nové nástroje v spolupráci s poisťovňami s cieľom dosiahnuť vyššiu efektivitu práce maklérov a kvalitnejších služieb klientom.
Více o společnosti na www.insia.sk

Kontakt pro média:

Klára Křemelová
Marketingová ředitelka
Tel.: +420 775 857 571       
E-mail: 6enBRWaj0frv5f56LTvx9754Yhz

  

O INSIA 

INSIA je dynamická společnost poskytující kvalitní servis a zázemí pojišťovacím a hypotečním makléřům. Více než 1 700 odborníků působí v síti INSIA v Česku a na Slovensku jako nezávislí a svobodní podnikatelé. Množství poskytovaných služeb a nástrojů dominuje unikátní software YETI, speciálně vyvinutý a denně aktualizovaný pro efektivní práci pojišťovacího a finančního zprostředkovatele. Na českém trhu INSIA působí od roku 1992 a oslavuje tak v letošním roce jubilejních 25 let na trhu. Klientům z řad občanů i podnikatelů a firem zajišťují specialisté v kancelářích INSIA velmi širokou a komplexní nabídku pojištění a hypoték. 

V roce 2011 zahájila  INSIA úzkou spolupráci s americkou společností Marsh, největším světovým pojišťovacím makléřem. V současné době je Marsh většinovým akcionářem společnosti. Díky tomu se INSIA plně zařadila do skupiny Marsh & McLennan Companies a může tak využívat rozsáhlé sítě znalostí a přístupu celé skupiny MMC na mezinárodní pojistné a zajistné trhy a přinášet tak svým klientům unikátní řešení jejich potřeb.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web