\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA podporuje vznik nových spoločností

INSIA podporuje vznik nových spoločností

19. Októbra 2009 | Rubriky: Aktuality

Meniace sa podmienky a vysoké nároky na poistnom trhu vyvolávajú u maklérov a agentov poisťovní obavy z ich ďalšieho úspešného fungovania. Stále viac sprostredkovateľov hľadá riešenie tejto situácie v zapojení do franchisingovej siete, akú predstavuje spoločnosť INSIA.

INSIA najnovšie ponúka založenie maklérskej spoločnosti „na kľúč“. Túto jedinečnú príležitosť využilo len v priebehu posledného mesiaca osem nových spoločností.
 
Novú kanceláriu INSIA v Trnave otvoril pán Ivan Chynoradský, kanceláriu v Pardubiciach vedie pani Lucie Panchártková, v Hradci Králové pán Milan Sláma, kanceláriu v Zdiciach pán Jaroslav Hlavsa, vo Frýdku-Místku pani Martina Rykalová a v Prahe pán Štěpán Zmátlo. Ďalším novým členom je Vydělávej.cz s.r.o. z Prahy.
 
INSIA poskytuje maklérom kompletný servis od registrácie spolupracovníkov, vyúčtovanie provízií, vynikajúce zmluvné podmienky so všetkými poisťovateľmi, zdieľanie odborných znalostí, vlastné produkty, spoločný marketing, vzdelávanie a rad ďalších. To všetko efektívne umožňuje unikátna internetová technológia Yeti (www.yeti.cz).
 
INSIA má teraz kancelárie vo viac ako 150-tich mestách Českej republiky a Slovenska. Svojim klientom tak môže poskytnúť spojenie všetkých výhod samostatného lokálneho makléra a zároveň zázemie veľkej firmy.
 
Makléri INSIA poskytujú svojim klientom široké spektrum poistných produktov, vrátane vlastných produktov INSIA, na ktoré majú exkluzivitu.
„Vlastné produkty INSIA nás odlišujú od konkurencie a poskytujú našim maklérom významnú výhodu pri jednaní s klientmi. Produkty INSIA sú koncipované tak, aby klientom zaručili maximálnu poistnú ochranu za minimálnu cenu.“ dodáva Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a.s.
 
Sieť INSIA je najväčšou univerzálnou maklérskou sieťou s medzinárodnou pôsobnosťou v strednej Európe. Viac na www.uspesnymakler.cz.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn