ÚvodO INSIAAktualityINSIA podporuje vznik nových spoločností

INSIA podporuje vznik nových spoločností

19. Októbra 2009 | Rubriky: Aktuality

Meniace sa podmienky a vysoké nároky na poistnom trhu vyvolávajú u maklérov a agentov poisťovní obavy z ich ďalšieho úspešného fungovania. Stále viac sprostredkovateľov hľadá riešenie tejto situácie v zapojení do franchisingovej siete, akú predstavuje spoločnosť INSIA.

INSIA najnovšie ponúka založenie maklérskej spoločnosti „na kľúč“. Túto jedinečnú príležitosť využilo len v priebehu posledného mesiaca osem nových spoločností.
 
Novú kanceláriu INSIA v Trnave otvoril pán Ivan Chynoradský, kanceláriu v Pardubiciach vedie pani Lucie Panchártková, v Hradci Králové pán Milan Sláma, kanceláriu v Zdiciach pán Jaroslav Hlavsa, vo Frýdku-Místku pani Martina Rykalová a v Prahe pán Štěpán Zmátlo. Ďalším novým členom je Vydělávej.cz s.r.o. z Prahy.
 
INSIA poskytuje maklérom kompletný servis od registrácie spolupracovníkov, vyúčtovanie provízií, vynikajúce zmluvné podmienky so všetkými poisťovateľmi, zdieľanie odborných znalostí, vlastné produkty, spoločný marketing, vzdelávanie a rad ďalších. To všetko efektívne umožňuje unikátna internetová technológia Yeti (www.yeti.cz).
 
INSIA má teraz kancelárie vo viac ako 150-tich mestách Českej republiky a Slovenska. Svojim klientom tak môže poskytnúť spojenie všetkých výhod samostatného lokálneho makléra a zároveň zázemie veľkej firmy.
 
Makléri INSIA poskytujú svojim klientom široké spektrum poistných produktov, vrátane vlastných produktov INSIA, na ktoré majú exkluzivitu.
„Vlastné produkty INSIA nás odlišujú od konkurencie a poskytujú našim maklérom významnú výhodu pri jednaní s klientmi. Produkty INSIA sú koncipované tak, aby klientom zaručili maximálnu poistnú ochranu za minimálnu cenu.“ dodáva Ing. Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a.s.
 
Sieť INSIA je najväčšou univerzálnou maklérskou sieťou s medzinárodnou pôsobnosťou v strednej Európe. Viac na www.uspesnymakler.cz.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web