ÚvodO INSIAAktualityINSIA pokračuje v rýchlom raste, aktuálne o 63 %!

INSIA pokračuje v rýchlom raste, aktuálne o 63 %!

16. Apríla 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe, pokračuje v dynamickom raste. Podľa auditovanej účtovnej závierky dosiahla INSIA v roku 2011 výnosy z provízií 18 mil. EUR.

Po započítaní mimoriadnych výnosov v súvislosti s prechodom na US GAAP dosiahla INSIA výnosy 21,5 mil. EUR, čo znamená oproti roku 2010 rekordný nárast výnosov z provízií o 63 %.

Ing. Jana Gromanová, finančná riaditeľka INSIA a.s., komentuje výsledky slovami: „Napriek tomu, že v roku 2011 pokračoval nepriaznivý vývoj na českom a slovenskom poistnom trhu, INSIA vykázala ďalšie rekordné výsledky, a to nielen  v  dosiahnutých tržbách, ale aj z hľadiska nárastu počtu členov siete.“

Úspech siete INSIA aj záujem zo strán nových partnerov spočíva v jedinečnom koncepte slobodného prostredia. Víziou majiteľov a zakladateľov siete INSIA je vytvoriť ideálne podmienky pre obchodníkov v poisťovníctve a zároveň im nechať slobodu podnikania. Všetci partneri INSIA zostávajú po vstupe slobodní a úplne nezávislí. Vďaka servisu špecializovaných oddelení centrály majú členovia siete INSIA voľné ruky a môžu sa tak viac starať o svojich klientov.

Významný podiel na úspechu INSIA má aj jedinečný systém YETI, ktorý INSIA vyvinula špeciálne pre potreby poisťovacích maklérov. YETI je navrhnutý ako prehľadné prostredie a jeho hlavnou úlohou je uľahčenie a urýchlenie práce makléra.

INSIA v roku 2012 oslávi 20 rokov pôsobenia na českom poistnom trhu a začiatok ďalšieho desaťročia je v znamení jej vstupu na európsky poistný trh.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web