ÚvodO INSIAAktualityINSIA potvrdzuje úspešný vstup do Rumunska!

INSIA potvrdzuje úspešný vstup do Rumunska!

9. Júla 2013 | Rubriky: Aktuality | INSIA & MARSH

Pozitívne reakcie po tlačovej konferencii potvrdzujú úspešnosť modelu siete INSIA aj v Rumunsku. Reagovali nielen novinári ale aj množstvo záujemcov o vstup do siete!

Dňa 27.6.2013 sa v Bukurešti konala tlačová konferencia, na ktorej bola oficiálne predstavená sieť INSIA. INSIA spolu so strategickým partnerom MARSH otvorila v Rumunsku pobočku v marci tohto roku.

Model siete INSIA zaujal zúčastnených novinárov a onedlho po tlačovej konferencii bolo uverejnených už 14 článkov v ekonomickej tlači a na internetových portáloch.

Úspech konceptu slobodného podnikania INSIA potvrdzuje najmä veľký záujem o vstup do siete bezprostredne po tlačovej konferencii a uverejnení článkov.

INSIA je jednou z najrýchlejšie rastúcich sietí poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe. V prestížnej podnikateľskej súťaži European Business Awards bola INSIA zvolená medzi desať najvýznamnejších spoločností expandujúcich na zahraničné trhy, v kategórii „Stratégia medzinárodnéhorastu“ a  získala tak titul Ruban d’Honneur 2012/2013. Už viac než 20 rokov pôsobí v Českej republike a na Slovensku a jej expanziu potvrdilo aj otvorenie zastúpení v Poľsku, Maďarsku a Taliansku.

Princípy siete INSIA spočívajú vo vytváraní ideálnych podmienok na podnikanie pre kvalifikovaných poisťovacích sprostredkovateľov, ktorým INSIA garantuje slobodu, podporu podnikania a poskytuje jedinečný softvér YETI, vyvinutý špeciálne pre prácu poisťovacieho sprostredkovateľa.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web