ÚvodO INSIAAktualityINSIA predstavuje 1.000ceho člena

INSIA predstavuje 1.000ceho člena

19. Októbra 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA predstavuje svojho 1.000ceho člena, ktorý vstúpil do siete v auguste tohto roku. Rovnako ako ďalší noví členovia siete sa uistil o správnosti vstupu do prostredia, v ktorom makléri zostávajú samostatným a právne nezávislým subjektom.

Vstupom do siete INSIA získavajú členovia pozíciu silného makléra u klienta a potrebné výhodnejšie postavenie v konkurenčnom boji. Centrála INSIA poskytuje členom siete širokú podporu v ich pôsobení, tí sa tak nemusia zaoberať administratívou a vyjednávaním s finančnými inštitúciami a majú voľné ruky pre starostlivosť o klientov.

Prácu maklérov v sieti INSIA ďalej uľahčuje výnimočný software YETI, vyvinutý špeciálne pre prácu maklérov. YETI je internetová kancelária s intuitívnym ovládaním, v ktorom majú makléri k dispozícii všetky potrebné funkcie a informácie. Systém je centrálou INSIA neustále zdokonaľovaný a zjednodušovaný tak, aby zefektívnil a predovšetkým zjednodušil prácu všetkých členov siete.

Svoje dôvody pre vstup do siete zhrnul pán Vladimír Štěpán, oficiálny 1.000. člen siete INSIA slovami: „Na počiatku som oslovil niekoľko maklérskych spoločností a na vstup do siete INSIA ma presvedčila jedinečná ponuka kompletného servisu, ktorý mi INSIA ponúkla. Vďaka vstupu do siete som získal veľmi zaujímavé finančné podmienky, ktoré by som sám ťažko dosiahol. Rozhodnutie vstúpiť do siete ďalej ovplyvnila široká podpora zo strany centrály v podobe jedinečného softwaru YETI. Tento systém výrazne uľahčuje prácu a administratívu. Veľmi si tiež cením vzájomnú spoluprácu vo vnútri siete a zdieľanie know-how. A k tomu všetkému zostávam úplne slobodný!“

INSIA slávila v tomto roku nielen úspech v prekročení hranice tisícky členov, ale na jar tiež uzavrela strategické partnerstvo s najväčším maklérom na svete, s americkou spoločnosťou Marsh. INSIA s Marsh teraz spoločne rozvíjajú sieť INSIA naprieč Európou.

Rast siete INSIA podporila tiež zmena priestorov centrály. Centrála INSIA sa presťahovala do väčších a reprezentatívnejších priestorov v Paláci Flóra v Prahe na Vinohradoch a pripravila sa tak na ďalší dynamický rast.

Viac informácií o sieti INSIA.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web