ÚvodO INSIAAktualityINSIA prevzala v Istanbule ocenenie EBA Ruban d’Honneur

INSIA prevzala v Istanbule ocenenie EBA Ruban d’Honneur

11. Júna 2013 | Rubriky: Aktuality

Istanbul, 6. 6. 2013. Na slávnostnom galavečere prebehlo oficiálne vyhlásenie víťazov prestížnej súťaže European Business Awards a predanie titulov „Ruban d’Honneur 2012/2013“.

INSIA získala v januári 2013 ocenenie „Ruban d’Honneur 2012/2013“ a je jednou z desiatich najvýznamnejších spoločností expandujúcich na zahraničné trhy, v kategórii „Stratégia medzinárodného rastu“.

Titul „Ruban d’Honneur 2012/2013“ prevzal na slávnostnom galavečere v Istanbule Ivan Špirakus, generálny riaditeľ a zakladateľ INSIA, a tento úspech komentoval slovami: „Ocenenie v jednej z najprestížnejších podnikateľských súťaží v Európe je pre nás veľmi dôležité a skutočne si ho vážime. Znamená pre nás ďalšie potvrdenie úspešne nastaveného modelu slobodnej siete poisťovacích maklérov nielen v Českej republike, ale v rámci celého európskeho kontinentu. Veľmi nás teší skutočnosť, že INSIA je teraz oficiálne jednou z najvýznamnejších spoločností v Európe.“

INSIA oslávila na konci roku 2012 už 20. výročie od založenia a k narodeninám si darovala nemalé úspechy. V rovnakej súťaži už získala titul Národného šampióna, ktorý bol vyhlásený prvýkrát a na ktorého udelení sa podieľala široká verejnosť. Za dynamický rast a vývoj vlastného online softvéru pre prácu poisťovacích sprostredkovateľov YETI sa INSIA už siedmykrát za sebou umiestnila v prestížnom rebríčku audítorskej spoločnosti Deloitte medzi 50 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami. Expanziu potvrdilo otvorenie ďalších 4 zastúpení v EÚ, v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Taliansku.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web