\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA privítala jar v nových kanceláriách

INSIA privítala jar v nových kanceláriách

21. Marca 2011 | Rubriky: Aktuality

Prvý jarný deň tohto roku, 21. marca 2011, zahájila centrála siete INSIA v kanceláriách  Paláca Flóra v Prahe na Vinohradoch, ktoré zamestnancom aj členom siete INSIA poskytnú kvalitné zázemie a umožnia ďalšie posilnenie našej pozície na trhu.

Rýchly rozvoj  INSIA, najväčšej siete poisťovacích maklérov v Českej republike a na Slovensku, je spojený aj s nárastom počtu pracovníkov centrály INSIA. Doterajšie priestory v Římskej ulici už nevyhovovali náročným požiadavkám, a preto sme sa rozhodli presťahovať do väčších kancelárií s lepšími možnosťami parkovania.

Nová adresa centrály siete INSIA je:
INSIA a.s.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Reprezentatívne priestory s výbornou dopravnou dostupnosťou (stanica Metra A „Flora“ je priamo v budove) a bezproblémovým parkovaním v obchodnom centre poskytnú členom siete INSIA dostatok  priestoru pre jednania a  stretnutia s klientmi aj obchodnými partnermi z poisťovní a ďalších finančných inštitúcií.


V nových kanceláriách bude INSIA pripravená na budúci, rovnako dynamický rast, za ktorý bola už päťkrát po sebe ocenená v súťaži Deloitte Technology FAST50CEE, ako jedna z 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe.  

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Spolupráca

Ak máte záujem o spoluprácu, dajte nám o sebe vedieť.

Viac