ÚvodO INSIAAktualityINSIA privítala jar v nových kanceláriách

INSIA privítala jar v nových kanceláriách

21. Marca 2011 | Rubriky: Aktuality

Prvý jarný deň tohto roku, 21. marca 2011, zahájila centrála siete INSIA v kanceláriách  Paláca Flóra v Prahe na Vinohradoch, ktoré zamestnancom aj členom siete INSIA poskytnú kvalitné zázemie a umožnia ďalšie posilnenie našej pozície na trhu.

Rýchly rozvoj  INSIA, najväčšej siete poisťovacích maklérov v Českej republike a na Slovensku, je spojený aj s nárastom počtu pracovníkov centrály INSIA. Doterajšie priestory v Římskej ulici už nevyhovovali náročným požiadavkám, a preto sme sa rozhodli presťahovať do väčších kancelárií s lepšími možnosťami parkovania.

Nová adresa centrály siete INSIA je:
INSIA a.s.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Reprezentatívne priestory s výbornou dopravnou dostupnosťou (stanica Metra A „Flora“ je priamo v budove) a bezproblémovým parkovaním v obchodnom centre poskytnú členom siete INSIA dostatok  priestoru pre jednania a  stretnutia s klientmi aj obchodnými partnermi z poisťovní a ďalších finančných inštitúcií.


V nových kanceláriách bude INSIA pripravená na budúci, rovnako dynamický rast, za ktorý bola už päťkrát po sebe ocenená v súťaži Deloitte Technology FAST50CEE, ako jedna z 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe.  

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web