ÚvodO INSIAAktualityINSIA rastie o 50 % ročne a pripravuje ďalšiu expanziu

INSIA rastie o 50 % ročne a pripravuje ďalšiu expanziu

9. Mája 2011 | Rubriky: Aktuality

Podľa auditovanej účtovnej uzávierky vzrástli výnosy medzinárodnej siete maklérov INSIA v roku 2010 o takmer 50 % pri sprostredkovanom poistnom viac ako 2,5 mld Kč.

„Znovu sa tak potvrdzuje správnosť našej vízie ideálneho prostredia pre maklérske firmy a poisťovacích agentov. Naši partneri získajú v INSIA špičkovú technológiu, exkluzívne podmienky spolupráce s poisťovateľmi a bankami, otvorenú výmenu informácií a pritom zostávajú aj naďalej úplne samostatní,“ uviedla k tomu Klára Capoušková, manažér rozvoja siete v Českej republike. 

INSIA v minulom mesiaci uzavrela strategické partnerstvo s najväčším svetovým maklérom, americkou firmou MARSH, s ktorým bude spoločne rozvíjať sieť INSIA naprieč kontinentálnou Európou. Členom siete INSIA prinesie partnerstvo s MARSH výrazne lepšie možnosti na trhu vďaka prístupu k exkluzívnym produktom a možnosti dojednať poistenie klientov v zahraničí. Viac o partnerstve INSIA & MARSH.

Centrála INSIA sa na ďalší rýchly rozvoj pripravila aj presťahovaním do väčších a reprezentatívnejších priestorov v Paláci Flóra v Prahe na Vinohradoch.

INSIA je najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe. Na českom poistnom trhu pôsobí od roku 1992. V súčasnej dobe je v sieti INSIA registrovaných viac ako 900 členov so 175 kanceláriami.

Viac informácií o sieti INSIA.

Princípy spolupráce v sieti INSIA popisuje v otvorenom rozhovore na webe oPojištění.cz  Ing. Peter Marek, predseda predstavenstva INSIA a.s.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web