ÚvodO INSIAAktualityINSIA s rastom 789% vyhlásená najrýchlejšie rastúcou firmou v ČR!

INSIA s rastom 789% vyhlásená  najrýchlejšie rastúcou firmou v ČR!

22. Októbra 2009 | Rubriky: Aktuality

Medzinárodná audítorská firma Deloitte vyhlásila 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností strednej Európy a INSIA je prvá v ČR!

Dnes boli vyhlásené výsledky súťaže o najrýchlejšie rastúce spoločnosti s vlastnou unikátnou technológiou v strednej Európe Deloitte Technology FAST 50CE. Aj v tomto ročníku bola INSIA nominovaná ako jediná maklérska spoločnosť a zároveň aj ako vôbec jediná firma z oblasti finančných služieb.

Rok po roku stúpa INSIA stále prudšie hore. S nárastom tržieb 789% obsadila v obrovskej konkurencii skvelé 1. miesto za Českú republiku! V celkovom rebríčku obsadila vynikajúce 15. miesto medzi európskymi konkurentmi.

Ivan Špirakus a Peter Marek z vedenia spoločnosti INSIA a.s. zhodne konštatujú: “Rekordné umiestnenie INSIA v tomto ročníku FAST 50CE je pre nás veľkým úspechom, z ktorého máme úprimnú radosť. Podľa hodnotiacich kritérií je veľmi ťažké stúpať po rebríčku každý rok hore a my sme to opäť dokázali. Úspešný model fungovania INSIA, ktorý sa opiera predovšetkým o on-line systém YETI nám potvrdil, že sme na správnej ceste k ďalšiemu rastu a expanzii.“

On-line systém YETI a filozofia INSIA stoja na základných pilieroch, ktorými sú transparentnosť, podpora, samostatné fungovanie a nezávislosť všetkých partnerov v INSIA. Na začiatok roku 2010 pripravuje INSIA spustenie novej generácie YETI NG, ktorá prinesie revolučné zefektívnenie práce makléra. „Kombinácia najnovšej technológie a intuitívneho ovládania bude pre užívateľov natoľko jednoduchá, že pre prácu v systéme nebudú potrebovať takmer žiadne školenie a všetky úkony budú otázkou maximálne dvoch kliknutí myšou.“ dodáva Jiří Hradil, hlavný architekt vývoja systéme YETI a konateľ spoločnosti Kyberie s.r.o.

Ďalšie výhody a benefity, ktoré INSIA prináša, môžu nájsť naši partneri na stránkach www.uspesnymakler.cz.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web