ÚvodO INSIAAktualityINSIA si drží pozíciu v súťaži Poisťovací maklér roku

INSIA si drží pozíciu v súťaži Poisťovací maklér roku

23. Mája 2014 | Rubriky: Aktuality

V utorok 20. mája 2014 boli v Prahe vyhlásené výsledky 14. ročníka prestížnej ankety Pojišťovna roku 2013. Súčasťou ankety bola aj tento rok kategória Poisťovací maklér roku.

V rámci ankety Pojišťovna roku hodnotia tradične poisťovací makléri jednotlivé poisťovne podľa kvality poskytovaných služieb.

Zároveň prebiehalo, už tretí rok, aj odborné hodnotenie opačným smerom, teda poisťovne hodnotili kvalitu maklérov. Tento rok prebiehal výber piatich najlepších maklérov v ČR podľa nových kritérií tak, aby bolo možné vyhodnotiť aj konkrétne poradie. INSIA obhájila pozíciu v TOP 5, umiestnila sa na vynikajúcom 2. mieste a pridala tak toto ocenenie k ďalším trofejam, ktoré získala v prestížnych európskych podnikateľských súťažiach.

Hlasovanie organizované Asociáciou českých poisťovacích maklérov spoločne s Českou asociáciou poisťovní prebiehalo v období od 1. apríla do 10. mája 2014. Výsledky boli prezentované dňa 20. mája 2014 na tlačovej konferencii a slávnostne vyhlásené na galavečere vo Veľkej sále Slovanského domu v Prahe.

Tento úspech komentoval generálny riaditeľ INSIA a.s. a zakladateľ siete INSIA, Ivan Špirakus, slovami: „Umiestenie medzi 5 poisťovacími maklérmi roku 2013 je pre nás veľmi významným ocenením. Potvrdzuje to vysokú odbornú úroveň INSIA a kvalitnú spoluprácu s obchodnými partnermi. Toto ohodnotenie zo strany poisťovateľov je tiež dôkazom profesionality členov siete INSIA a vysokej úrovne poskytovaných služieb.“

Úspech siete INSIA spočíva v jedinečnom koncepte slobodného prostredia. Vďaka servisu špecializovaných oddelení centrály majú členovia siete INSIA voľné ruky a môžu tak naplno rozvíjať svoje obchody a starať sa o klientov. Podmienky a zázemie pre úspešné podnikanie členov siete sú pre INSIA kľúčové. Významným uľahčením práce sprostredkovateľov INSIA je napríklad novo spustená aplikácia YETI pre mobilné telefóny.

INSIA týmto taktiež potvrdzuje pozíciu technologického lídra na trhu. Vďaka mnohoročnému vývoju systému YETI, ktorému sa vývojári venujú, sa INSIA už 8. rok umiestila v rebríčku najrýchlejšie rastúcich technologických firiem strednej a juhovýchodnej Európy Deloitte Technology Fast 50.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web