ÚvodO INSIAAktualityINSIA už 8 rokov medzi najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami!

INSIA už 8 rokov medzi najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami!

11. Novembra 2013 | Rubriky: Aktuality

INSIA potvrdzuje neustály rast! Aj  v roku 2013 sa umiestnila v rebríčku spoločnosti Deloitte Technology Fast 50, ktorý sleduje 50 najrýchlejšie rastúcich technologických firiem strednej a juhovýchodnej Európy.

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe, sa v rebríčku umiestnila už 8. rok s celkovým rastom tržieb 262 %. Je jedinou českou spoločnosťou, ktorá je v rebríčku Deloitte tak obdivuhodne dlhú dobu a je spolu so slovenským Esetom patrí medzi jediné firmy zo všetkých hodnotených, ktoré sa v ňom umiestnili 8 a viac rokov.

Výsledky 14. ročníka súťaže Deloitte Technology Fast 50 ukázali, že najviac umiestnených firiem sa venuje vývoju softvéru. Práve vďaka softvéru je v rebríčku toľko rokov po sebe aj INSIA, ktorá vyvíja a neustále zlepšuje systém YETI, určený špeciálne pre prácu sprostredkovateľov poistenia a hypoték.

Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA, komentoval výsledky slovami: „Umiestnenie 8 rokov po sebe je pre nás veľmi výnimočné. Opäť sa nám potvrdzuje správnosť unikátnej koncepcie slobodného podnikania v sieti INSIA a jedinečnosť systému YETI, ktorého vývoju sa veľmi intenzívne venujeme.“

O úspešnosti stratégie a filozofie INSIA svedčí aj ocenenie „Ruban d´Honneur 2012/2013“, ktoré INSIA získala na začiatku roka 2013. Odbornosť členov siete INSIA a kvalitu spolupráce s obchodnými partnermi potvrdilo ocenenie TOP 5 poisťovací maklér roku 2012 Asociáciou českých poisťovacích maklérov.

Úspešný model INSIA sa tento rok v októbri rozhodol ešte viac podporiť strategický partner Marsh. Majoritný podiel Marsh v spoločnosti INSIA tak prinesie doterajším členom siete INSIA výhody vzájomnej spolupráce a zároveň podporí medzinárodný rast INSIA Europe.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web