ÚvodO INSIAAktualityINSIA vstúpila do Poľska a Maďarska

INSIA vstúpila do Poľska a Maďarska

24. September 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích sprostredkovateľov a hypotekárnych poradcov v strednej a východnej Európe, vstúpila na ďalšie európske trhy. Rozšírením siete v krajinách EÚ potvrdzuje INSIA svoj vytrvalý rozvoj.

V auguste 2012 otvorila INSIA prvé pobočky v zahraničí, a to v Poľsku a Maďarsku. V oboch krajinách sídlia kancelárie v hlavných mestách a v týchto dňoch už prebiehajú rokovania s prvými záujemcami o členstvo v sieti. Úspešný koncept INSIA v nových členských krajinách šíria miestni zamestnanci INSIA, ktorí načerpali skúsenosti v priebehu svojho niekoľkomesačného pobytu na centrále INSIA v Prahe.

Partnerom INSIA v európskych štátoch je garantované prostredie zaručujúce ideálne obchodné podmienky a slobodné podnikanie s podporou centrály. Prevádzkový systém YETI poskytuje ucelené prostredie pre prácu poisťovacích sprostredkovateľov naprieč Európou a je základom rozvoja medzinárodnej siete.

Petr Marek, predseda predstavenstva INSIA a.s. a zároveň jeden zo zakladateľov INSIA, k novo otvoreným pobočkám dodáva: „Som veľmi rád, že 20. narodeniny INSIA môžeme osláviť takým významným krokom. Na úspešný zahraničný rozvoj v najbližších dňoch nadviažu aj ďalšie krajiny, pobočky INSIA budú otvorené aj v Rumunsku a v Taliansku.“

Rozšírenie siete INSIA na zahraničné trhy odráža aj nominácia INSIA do druhého kola súťaže European Business Awards, v ktorej bojuje o víťazstvo v kategórii spoločností expandujúcich na zahraničné trhy.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web