ÚvodO INSIAAktualityINSIA vyhlásená TOP 5 poisťovacím maklérom roku 2012

INSIA vyhlásená TOP 5 poisťovacím maklérom roku 2012

23. Mája 2013 | Rubriky: Aktuality

V stredu 22. mája 2013 boli vyhlásené výsledky 13. ročníka prestížnej ankety Pojišťovna roku 2012, ktorej súčasťou tento rok bola aj kategória TOP 5 poisťovací maklér roku 2012.

V rámci ankety hodnotia tradične poisťovací makléri jednotlivé poisťovne podľa kvality poskytovaných služieb. V tomto roku zároveň prebiehalo aj odborné hodnotenie opačným smerom, čiže poisťovne hodnotili kvalitu maklérov.

Hlasovanie organizované Asociáciou českých poisťovacích maklérov spoločne s Českou asociáciou poisťovní prebiehalo v období od 4. apríla do 10. mája 2013. Výsledky boli prezentované dňa 22. mája 2013 v Kongresovom centre Českej národnej banky na tlačovej konferencii a potom slávnostne vyhlásené na galavečere.

INSIA bola zástupcami poisťovní zvolená TOP 5 poisťovacím maklérom roku 2012 a pridala tak toto ocenenie k ďalším trofejam, ktoré získala v poslednej dobe v prestížnych európskych podnikateľských súťažiach.

Tento úspech komentoval podpredseda predstavenstva INSIA a.s. a zakladateľ siete INSIA, Ivan Špirakus, slovami: „Umiestnenie medzi 5 najlepšie hodnotenými maklérmi zo strany poisťovní nás veľmi teší, potvrdzuje to odbornú úroveň INSIA aj kvalitnú dlhoročnú spoluprácu s našimi obchodnými partnermi. V konečnom dôsledku je to aj dôkaz profesionality členov siete INSIA a vysokej úrovne služieb, ktoré poskytujeme našim klientom.“

Úspech siete INSIA spočíva v jedinečnom koncepte slobodného prostredia, kde vďaka servisu špecializovaných oddelení centrály majú členovia siete INSIA voľné ruky a môžu tak plne rozvíjať svoje obchody a starať sa o klientov. Na základe auditovaných účtovných výsledkov INSIA a výsledkov strategického partnera Marsh za rok 2012 bola potvrdená pozícia skupiny Marsh/INSIA ako najväčšieho makléra na českom trhu.

Zobraziť certifikát

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web