\

ÚvodO INSIAAktualityINSIA zahájila pôsobenie v Poľsku

INSIA zahájila pôsobenie v Poľsku

15. Novembra 2012 | Rubriky: Aktuality

Varšava, 13. 11. 2012

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích a hypotekárnych sprostredkovateľov na Slovensku a v Česku, spoločne so strategickým partnerom Marsh, popredným svetovým maklérom a poradcom v riadení rizík, oznámila otvorenie novej pobočky v Poľsku. Vstup na poľský trh je prvým krokom už skôr avizovaných plánov na expanziu INSIA do Európy.

INSIA je jednou z najrýchlejšie rastúcich sietí poisťovacích sprostredkovateľov v strednej a východnej Európe. Už 20 rokov poskytuje poistné produkty zo širokej ponuky poisťovní firmám a občanom na Slovensku a v Českej republike.

Cieľom INSIA v Poľsku je vybudovanie siete poisťovacích agentov naprieč krajinou a zaistenie širokej ponuky poistenia svojim klientom. Nový model prináša na trh veľmi kvalitné služby v oblasti poskytovania všetkých typov poistenia od životného poistenia cez poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku občanov a podnikateľov.

„Poľsko je pre nás jedným z najvýznamnejších trhov. Podľa výsledkov nášho prieskumu na poľskom poisťovacom trhu chýba model predaja poistenia, ktorý poskytuje INSIA. INSIA bude ponúkať stabilný, transparentný a vzájomne sa doplňujúci systém predaja poistenia naprieč trhom“, zdôraznil Louis Coomans , predseda predstavenstva INSIA Europe SE.

Dominika Kozakiewicz, generálna riaditeľka Marsh Poľsko, dodala: "Sme potešení, že môžeme pomôcť INSIA so vstupom na poľský trh. V našom partnerstve vidíme synergiu pre klientov Marsh. Členovia siete INSIA budú ťažiť z našej stabilnej pozície na trhu a z našich prostriedkov na medzinárodných trhoch "

"Princípy siete INSIA sú veľmi jednoduché. Vytvárame ideálne podnikateľské prostredie pre kvalifikovaných poisťovacích sprostredkovateľov, garantujeme im slobodu, podporu podnikania a jedinečný softvér vyvinutý pre prácu poisťovacieho sprostredkovateľa  YETI", povedal Ivan Špirakus, člen predstavenstva INSIA Europe SE a jeden zo zakladateľov INSIA.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web

Facebook YouTube LinkedIn