ÚvodO INSIAAktualityINSIA zahájila pôsobenie v Poľsku

INSIA zahájila pôsobenie v Poľsku

15. Novembra 2012 | Rubriky: Aktuality

Varšava, 13. 11. 2012

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích a hypotekárnych sprostredkovateľov na Slovensku a v Česku, spoločne so strategickým partnerom Marsh, popredným svetovým maklérom a poradcom v riadení rizík, oznámila otvorenie novej pobočky v Poľsku. Vstup na poľský trh je prvým krokom už skôr avizovaných plánov na expanziu INSIA do Európy.

INSIA je jednou z najrýchlejšie rastúcich sietí poisťovacích sprostredkovateľov v strednej a východnej Európe. Už 20 rokov poskytuje poistné produkty zo širokej ponuky poisťovní firmám a občanom na Slovensku a v Českej republike.

Cieľom INSIA v Poľsku je vybudovanie siete poisťovacích agentov naprieč krajinou a zaistenie širokej ponuky poistenia svojim klientom. Nový model prináša na trh veľmi kvalitné služby v oblasti poskytovania všetkých typov poistenia od životného poistenia cez poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku občanov a podnikateľov.

„Poľsko je pre nás jedným z najvýznamnejších trhov. Podľa výsledkov nášho prieskumu na poľskom poisťovacom trhu chýba model predaja poistenia, ktorý poskytuje INSIA. INSIA bude ponúkať stabilný, transparentný a vzájomne sa doplňujúci systém predaja poistenia naprieč trhom“, zdôraznil Louis Coomans , predseda predstavenstva INSIA Europe SE.

Dominika Kozakiewicz, generálna riaditeľka Marsh Poľsko, dodala: "Sme potešení, že môžeme pomôcť INSIA so vstupom na poľský trh. V našom partnerstve vidíme synergiu pre klientov Marsh. Členovia siete INSIA budú ťažiť z našej stabilnej pozície na trhu a z našich prostriedkov na medzinárodných trhoch "

"Princípy siete INSIA sú veľmi jednoduché. Vytvárame ideálne podnikateľské prostredie pre kvalifikovaných poisťovacích sprostredkovateľov, garantujeme im slobodu, podporu podnikania a jedinečný softvér vyvinutý pre prácu poisťovacieho sprostredkovateľa  YETI", povedal Ivan Špirakus, člen predstavenstva INSIA Europe SE a jeden zo zakladateľov INSIA.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web