ÚvodO INSIAAktualityINSIA zaistila poistenie vozidla najvyššieho Čecha zadarmo

INSIA zaistila poistenie vozidla najvyššieho Čecha zadarmo

20. Februára 2008 | Rubriky: Aktuality

Riaditeľ maklérskej spoločnosti INSIA – ADORES s.r.o. v Humpolci v spolupráci s poisťovňou UNIQA vyjednal pre najvyššieho Čecha poistenie jeho špeciálneho vozidla zdarma.

Zdroj: Televízne noviny, autor: David Pik, Vladimír Michna

Najvyšší Čech Tomáš Pustina trpí už od detstva vzácnou poruchou rastového hormónu. Od svojich desiatich rokov začal neobvykle rásť a teraz meria 224 centimetrov a váži vyše 170 kg.

Vďaka solidarite a ústretovosti ľudí mu za pomoci Televízie NOVA bola sprostredkovaná zbierka na špeciálne upravený vozík, vďaka ktorému sa môže lepšie pohybovať. Zbierka však bola natoľko úspešná, že okrem vyššie uvedeného vozíka bolo pre Tomáša zadovážené aj ojazdené vozidlo VW Transporter, ktoré jemu aj jeho rodine veľmi uľahčí cestovanie k lekárovi.

K tejto dobročinnej akcii sa rozhodol prispieť aj Milan Dočkal, riaditeľ spoločnosti INSIA - ADORES, ktorá má svoje sídlo v Humpolci. V poisťovni UNIQA, v ktorej je poistené aj mesto Humpolec, vyjednal pre p. Pustinu povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie na jeho špeciálny vozík a VW Transporter úplne ZADARMO a to na celú dobu, na ktorú bude Tomáš vozidlo vlastniť, takže rodina ušetrí každý rok cca 40 tis Kč.

Milan Dočkal k tomu dodáva: „Vzhľadom k tomu, že p. Pustina je občanom mesta Humpolec, tak je mi svojim spôsobom blízky a kauza, ktorá teraz prebehla médiami nenechala nikoho chladným. Preto sme sa v našej spoločnosti rozhodli mu tiež pomôcť.“

Spoločnosť INSIA – ADORES patrí k jednej z prvých spoločností, ktoré vstúpili do siete poisťovacích maklérov INSIA. Teraz je v rámci siete INSIA už zamestnaných vyše 400 odborníkov, ktorí môžu klientom ponúknuť komfortné služby z oblasti poistenia a finančného poradenstva v takmer 70 kanceláriách na území Českej republiky, Slovenska a Rakúska. Prácu maklérov INSIA zastrešuje unikátny online systém na zdieľanie znalostí YETI.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web