ÚvodO INSIAAktualityINSIAFEST 2012 – konferencia členov siete INSIA už o 10 dní!

INSIAFEST 2012 – konferencia členov siete INSIA už o 10 dní!

8. Októbra 2012 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích sprostredkovateľov a hypotekárnych špecialistov v strednej a východnej Európe, tento rok organizuje už 4. ročník odbornej konferencie INSIAFEST 2012. Záujem o odborné vzdelávanie v sieti neustále rastie, kapacita konferencie je už úplne zaplnená.

Októbrové dni INSIA pravidelne venuje prípravám na najväčšiu udalosť roku a organizácii rozsiahleho odborného vzdelávania na konferencii INSIAFEST. Stretnutie členov siete INSIA sa tento rok koná už o 10 dní, a to 18. - 19. októbra v kongresovom hoteli v Olomouci.

Generálnym partnerom konferencie INSIAFEST 2012 sa už druhýkrát stala Česká pojišťovna a slovenským partnerom ČSOB poisťovňa. Obe partnerské poisťovne sa podieľali na príprave pestrého programu, ktorý zabezpečia špecialisti partnerských poisťovní z rôznych oblastí odborného vzdelávania.

Tento ročník ponúka dva dni plné zaujímavých prednášok a seminárov, ktoré prebiehajú v ôsmich konferenčných sálach. Každý účastník konferencie si vďaka rozmanitosti programu môže zostaviť svoj jedinečný harmonogram odborného programu.

Do programu sú okrem odborných prednášok zaradené aj netradične spracované semináre s ukážkami rozboru škôd a likvidácií a s aktuálnymi témami, ku ktorým patrí dôchodková reforma či vývoj hypotekárneho trhu. Okrem tém z poisťovníctva môžu účastníci konferencie navštíviť aj obľúbené kurzy obchodných či komunikačných zručností.

„Vzdelanie je cestou k úspechu“, toto motto potvrdzuje zaplnená kapacita hotela aj prednáškových miestností už viac než 2 týždne pred začiatkom konferencie. „Sme radi, že si význam ďalšieho vzdelávania uvedomujú aj členovia siete INSIA a veríme, že INSIAFEST bude plne obsadený aj v ďalších rokoch“, komentuje úspešný koncept Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web