ÚvodO INSIAAktualityINSIALAND 2010

INSIALAND 2010

1. Júna 2010 | Rubriky: Aktuality

V dňoch 15. a 16. mája 2010 prebehol už 6. ročník zábavného stretnutia INSIALAND 2010, ktoré je určené všetkým členom siete poisťovacích maklérov INSIA.

Tento rok bolo toto teambuildingové stretnutie spojené s leteckou tematikou a motto akcie „spoločne nahor„  tak sprevádzalo účastníkov po celý sobotňajší deň.

 

Generálnym partnerom INSIALANDU 2010 sa stala Vienna Insurance Group a svoju účasť potvrdili významní zástupcovia jednotlivých poisťovní a to: Kooperativa, a.s., KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s., Pojišťovna České spořitelny, a.s., a Česká podnikatelská pojišťovna, a.s..

Súčasťou večera bola prezentácia generálnych riaditeľov pána Petra Mareka a Ivana Špirakusa, v ktorej zhrnuli úspechy za rok 2009 a predstavili kroky, ktoré sa plánujú do budúcna a vysvetlili princíp úspechu horizontálneho usporiadania siete INSIA.

Večer ďalej pokračoval zábavným programom a prítomní makléri si tak mohli vychutnať degustáciu cigár, zatancovať si s exotickými tanečnicami alebo sa vyfotiť vo fotokútiku. Následne prebehlo vyhlásenie obchodných výsledkov za rok 2009 a program zakončilo losovanie tomboly, ktorej výťažok, ako každý rok, bol zaslaný adoptívnym deťom na diaľku: Survarthe, Kiranovi a Issacovi.

 

Tento rok mali možnosť zúčastniť sa na INSIALANDE aj makléri, ktorí chceli vedieť, ako INSIA skutočne funguje, spoznať prostredie a členov, ktorí maklérsku sieť INSIA tvoria.

POĎAKOVANIE ZA SPOLUPRÁCU

Generálny partner:

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web