ÚvodO INSIAAktualityINSIALAND 2011 – stretnutie členov siete INSIA

INSIALAND 2011 – stretnutie členov siete INSIA

25. Mája 2011 | Rubriky: Aktuality

Cez víkend 14. a 15. mája prebehol už siedmy ročník stretnutia členov siete INSIALAND 2011. Patrí k najúspešnejším :-) 

Tohtoročné stretnutie členov siete INSIA malo názov „INSIA NA ĽADE“ a v súvislosti s vrcholiacimi hokejovými majstrovstvami sveta  prebiehalo v znamení hokejových hier. 

 

Partnerom INSIALANDU bola spoločnosť AEGON Pojišťovna, a.s., jedna z najväčších svetových spoločností v oblasti životného poistenia, dôchodkového pripoistenia a investícií.

Súťažné popoludnie

V priebehu sobotného popoludnia boli súťažiaci rozdelení do 14 tímov a rovnako ako v hokejových zápasoch bol každý tím tvorený šiestimi členmi. Súťažilo sa celkovo v šiestich disciplínach, kam patril vedomostný kvíz s hokejovou tematikou, obliekanie pravej hokejovej výstroje, štafeta v zaväzovaní korčúľ, streľba na bránku na umelej ľadovej ploche, turnaj v stolnom STIGA hokeji a slalom s hokejkou.

Večerný program

V priebehu večerného programu vyhlásili Ing. Ivan Špirakus spoločne s Mgr. Petrou Fenclovou obchodné výsledky INSIA za rok 2010 a odovzdali ceny. Po oficiálnej časti prebiehal sprievodný program, vystúpenie tanečnej skupiny Dance Models a ukážka bojového umenia a sebaobrany.
FOTO
Účastníci stretnutia mohli využiť degustáciu molekulárnej kuchyne, vidieť stánok s ukážkou zbraní alebo sa nechať vyfotiť v hokejovom fotokútiku s krásnymi hosteskami.

Súčasťou večerného programu bola tradične aj tombola. Ceny do tomboly venovali ako každý rok partnerské poisťovne z Česka a Slovenska. Výťažok z tomboly je tento rok naozaj veľký, celkovo sa vyzbieralo 25.550,- Kč, ktoré INSIA venuje svojim adoptovaným deťom z Indie.

Fotografie z priebehu celého dňa a tiež z večerného fotokútiku si môžete prezrieť na Facebooku INSIA .

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web