ÚvodO INSIAAktualityINSIALAND 2012 –stretnutie členov siete INSIA

INSIALAND 2012 –stretnutie členov siete INSIA

23. Mája 2012 | Rubriky: Aktuality

Cez víkend 12. a 13. mája sa konal už ôsmy ročník spoločenského stretnutia členov siete INSIALAND 2012.

Tohtoročnou témou bola „INSIA BEZ HRANIC“ a akcia sa niesla v športovom duchu v súvislosti s letnými olympijskými hrami, ktoré budú už čoskoro zahájené v Londýne.

Českým partnerom INSIALANDU bola Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group a slovenským partnerom Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Súťažné popoludnie

V priebehu sobotného popoludnia boli účastníci akcie rozdelení do dvanástich súťažných tímov, ktoré postupne plnili netradičné olympijské disciplíny ako jazdu na kancelárskom kresle, na divokom býkovi alebo hod šanónom a iné.

V priebehu popoludňajšieho programu mali súťažiaci možnosť získať aj špeciálnu menu „íčka“, ktoré premenili v priebehu večera za lahodné anglické špeciality, zaujímavé účesy v kaderníckom salóne alebo sa mohli nechať ozdobiť tetovaním.

Večerný program

Po oficiálnom zahájení večerného programu boli už tradične vyhlásené obchodné výsledky členov INSIA za rok 2011 a slávnostný večer otvorilo známe Duo Dae Men, ktoré predviedlo všetkým prítomným úžasnú silovú akrobaciu. Nasledovalo vystúpenie krásnych roztlieskavačiek, ukážka Freestyle futbalu a beatboxu v podaní DJ Nastyho. Nechýbalo ani polnočné prekvapenie, o ktoré sa tentokrát postarala skupina Jumping drums.

Súčasťou večerného programu bola tradične aj tombola. Ceny do tomboly venovali ako každý rok partnerské poisťovne z Česka a Slovenska. Výťažok z tomboly, celkom 782 EUR, INSIA venuje svojim adoptovaným deťom z Indie a Afriky.

Fotografie z priebehu celého dňa aj z večerného fotokútika si môžete pozrieť na Facebooku INSIA.

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web