ÚvodO INSIAAktualityMakléri INSIA opäť "brúsili pílu"

Makléri INSIA opäť "brúsili pílu"

29. Novembra 2010 | Rubriky: Aktuality

Sieť INSIA poriada každoročne pre svojich členov dvojdňovú odbornú konferenciu. Tento rok sa INSIAFEST konal v dňoch 11. - 12. novembra 2010 v Přerove.

Konferenciu zahájili Ivan Špirakus, generální riaditeľ Insia a.s. spoločne s Petrom Marekom, predsedom predstavenstva. V úvodnej prezentácií nechýbali informácie o stratégii siete Insia, o jej rýchlom rozširovaní či informácie o súčasnej situácii na poistnom trhu.

 

Všetkých účastníkov konferencie čakal zaujímavý program. Bol zostavený tak, aby si na svoje prišli nielen riaditelia kancelárií, ale aj obchodníci, manažéri a aj asistentky. Veľkým magnetom bola iste diskusia o dôchodkovej reforme s najpovolanejšou osobou – Vladimírom Bezděkom, ktorý už 2x viedol komisiu pre prípravu dôchodkovej reformy.

Manažéri v sieti Insia sa mohli zúčastniť seminára, ktorý sa zaoberal náborom obchodníkov, alebo hodnotením typológie ľudí, ktorá sa môže stať prostriedkom pre zvýšenie efektivity tímu.

Obchodníci mohli navštíviť seminár, zaoberajúci sa novými trendmi v priamom predaji, zoznámiť sa s unikátnymi produktmi INSIA, alebo sa poučiť, ako správne aplikovať obchodné zručnosti.

Mnoho účastníkov konferencie sa zúčastnilo aj seminára, ktorý informoval o smere vývoja systému YETI NG. Systém Yeti NG je základom efektívneho fungovania siete INSIA a zároveň motorom ďalšieho rozvoja.

Partnermi odbornej konferencie INSIA sa tento rok stali spoločnosti Generali pojišťovna, Generali Slovensko a Modrá pyramída. Pri seminároch aj neformálnom programe tak mohli členovia siete nadviazať úzke vzťahy s poprednými predstaviteľmi partnerských poisťovní.

 

 

 

 

Účastníci konferencie mali možnosť využiť vo svojom voľnom čase hotelový wellness, večer potom všetkých čakal slávnostný program, spojený s rautom. Bolo možné vyskúšať mnoho atrakcií, ako napr. veštenie z ruky, hranie na najnovšej konzole Xbox s rozšírením Kinect bowling alebo plážový volejbal. Najobľúbenejšou atrakciou sa bezpochyby stal simulátor závodného motocykla, ktorý pre účastníkov INSIAFEST zaistila Generali Pojišťovna.

Víťaza závodov na okruhu v Brne potom čakal skutočný veniec a fľaša pravého šampanského.

A čo znamená to „brúsenie píly“? Podobne ako drevorubač si musí dať občas prestávku, aby nabrúsil pílu a práca mu potom išla lepšie od ruky, tak aj makléri v INSIA sa potrebujú občas odpútať od každodenného zhonu a medzi kolegami načerpať nové námety a poznatky pre svoju prácu a vymeniť si skúsenosti. Tak za rok zase dovidenia na INSIAFESTe 2012!

Na ďalšie fotografie z INSIAFESTu 2011 sa môžete pozrieť tu.

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web