ÚvodO INSIAAktualityMakléri INSIA sa opäť stretli na INSIAFESTE

Makléri INSIA sa opäť stretli na INSIAFESTE

3. Novembra 2011 | Rubriky: Aktuality

INSIA, najväčšia sieť poisťovacích maklérov v strednej Európe, tento rok v októbri usporiadala v poradí už 3. ročník dvojdňovej odbornej konferencie pre členov siete, INSIAFEST 2011.

Tento ročník sa konal v Olomouci, v atraktívnom kongresovom hoteli NH Olomouc Congress. Odbornej konferencie sa zúčastnilo 230 účastníkov z Česka a Slovenska.  

Konferenciu spoločne zahájili Ivan Špirakus s Petrom Marekom, ktorí zhrnuli úspešné medzníky za uplynulý rok a predstavili stratégiu INSIA pre nasledujúce obdobie. Najväčším úspechom bolo bezpochyby uzavretie partnerstva s najväčším svetovým poisťovacím maklérom MARSH. INSIA ďalej dosiahla historicky najväčší medziročný nárast sprostredkovaného poistenia a potvrdila svoj dynamický rozvoj opätovným rastom počtu členov siete. Významnou zmenou, ktorá iste ovplyvní ďalší rozvoj siete, bolo tohoročné presťahovanie centrály INSIA do nových atraktívnych kancelárií v obchodnom centre Paláca Flóra.

Po oficiálnom zahájení konferencie nasledoval popoludňajší blok seminárov. Odborný program bol zostavený podľa zamerania všetkých obchodníkov v sieti INSIA tak, aby si každý našiel témy, ktoré ho zaujímajú. Z rôznych typov školení si tak vlastný program vybrali riaditelia kancelárií, obchodníci, manažéri aj asistentky.

 Úspech slávili témy z oblastí priemyselného poistenia a likvidácie poistných udalostí. Veľký záujem maklérov bol už tradične o seminár s názvom YETI NG, na ktorom sa účastníci dozvedeli o ďalšom vývoji a smere ojedinelého softwarového systému YETI NG, ktorý je základom efektívneho fungovania siete INSIA.

 

Po náročnom odbornom programe si makléri INSIA odpočinuli pri večernom programe a načerpali sily na ďalší konferenčný deň. Medzi hviezdy večera sa zaradila skupina tanečníkov, ktorí divákom predstavili nové tanečné smery. Dominik Nekolný, niekoľkonásobný majster Európy v BMX, zaujal svojím adrenalínovým vystúpením. Obrovský záujem sa strhol o jednu zo sprievodných atrakcií, o jazdu na simulátore Formule 1.

Účastníci konferencie sa opäť dočkali obľúbeného polnočného prekvapenia. Tento krát bolo pripravené vystúpenie Mateja Kodeša, profesionálneho bublinára a držiteľa niekoľkých svetových rekordov s bublinami.  

Partnermi odbornej konferencie INSIAFEST sa tento rok stali spoločnosti Česká pojišťovna a.s. a slovenská Union poisťovňa a.s. V priebehu seminárov a behom neformálneho programu nadväzovali makléri INSIA úzke vzťahy s poprednými predstaviteľmi partnerských poisťovní.  

Makléri INSIA v priebehu dvoch konferenčných dní načerpali nové poznatky dôležité pre ich profesiu. Spoločné stretnutia, výmena informácií a skúseností, sú jedným z pilierov úspechu siete INSIA. Opätovný úspech konferencie a veľký záujem z radov maklérov potvrdili význam týchto stretnutí.  

Tak za rok zasa dovidenia INSIAFESTE 2012!

 

 

 

 

 

 

 

BESsBESsBESsBESs

 

Zdieľajte článok

Sledujte INSIA na sociálnych sieťach

Facebook LinkedIn

Zaujímavé informácie zo sveta poistenia

ibnlnor

Maklér vo vašom okolí

Užitočný adresár poisťovní

pojistovny banner web